Вікна зі шпросами – стиль та естетика

Кожне вікно з декоративними елементами, створене виробничим підприємством Аркада Пласт, втілює у собі перевірені часом рішення та новаторські ідеї, що робить нашу продукцію лідером на сучасному ринку металопластикових та алюмінієвих виробів.

Використовуючи нашу продукцію, ви не тільки прикрасите свій будинок і зробите своє житло унікальним та індивідуальним, але й забезпечите собі спокій, зручність та комфорт на довгі роки. Ми завжди реагуємо на будь-які запити, потреби та побажання наших клієнтів, пропонуючи лише перевірені часом рішення з найкращим співвідношенням ціни та якості.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Шпроси – це смужки, які візуально ділять склопакет і вікно загалом більш дрібні частини, звані «квартали». Їхня назва походить від німецького слова Sprose, що означає сходинка.

Чому шпроси використовуються у вікнах або дверях зі склінням? Раніше технологія виробництва не дозволяла створювати великі шибки. Тому були необхідні шпроси для більшої площі скління в одному вікні.

У наші дні, коли стекла можуть мати великі розміри, їх основним завданням є лише покращення естетики. Вікна зі шпросами надають будівлі елегантності, розкоші та престижності.

Пластикові вікна зі шпросами – які типи існують?

Традиційно використовувалися шпроси, що з'єднують між собою невеликі скляні панелі. Згодом технології виробництва скла та логістичні можливості змінилися і сьогодні шпроси використовуються виключно для оптичного поділу великих стекол на дрібніші окремі секції. У низці країн, що належали до Британської імперії, досі популярний венеціанський архітектурний стиль.

Сьогодні на ринку представлено кілька варіантів шпрос для створення ефекту поділу вікна. Вони відрізняються способом установки, простотою обслуговування та чищення, а також ціною.

Якщо ви хочете замовити вікна зі шпросами, визначте який тип шпрос вам підійде вам найкраще з естетичної точки зору та з точки зору обслуговування:

  • Внутрішні шпроси.

Візуальний поділ склопакета на дрібніші області досягається за рахунок використання алюмінієвих шпрос, що розміщуються між склом у склопакеті). Цей тип шпрос не вимагає додаткового догляду, оскільки він захований усередині склопакета і не має зовнішнього контакту. Вікна з внутрішніми решітками мити так само легко, як вікна без них. За допомогою даних віконних шпросів можна створювати як стандартний геометричний поділ на квадрати, ромби, прямокутники так і створювати різні фігури, нестандартні форми, наприклад, вигнуті лінії або круги. Їх також можна поєднувати під різними кутами.

  • Віденські шпроси, накладні

Накладні шпроси кріпляться як до внутрішньої, так і зовнішньої сторони склопакета за допомогою міцного клею. Їх можна встановлювати на будь-який вид скління, а кількість решіток і візуального поділу можна зробити таким чином, щоб по-справжньому підкреслити симетричний малюнок, що створюється. Наприклад, вибір вікна з безліччю відповідних віденських решіток може створити елегантний історичний дизайн, що красиво обрамляє види як всередині приміщення, так і зовні.

Цей тип шпрос найкраще імітує класичні конструкційні стійки, що використовуються у дерев'яних столярних виробах. Однак вікна з накладними шпросами вимагають уваги та створюють більше проблем при миття вікон, оскільки в них багато затишних куточків та маленьких шибок.

 

Стиль та естетичність

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнює різноманітність фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення під будь-який інтер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи повну безпеку приміщення.