Якщо потрібно забезпечити якісне скління та вентиляцію високих та нестандартних приміщень, стандартні віконні конструкції з центральним розташуванням ручки часто не підходять для встановлення. Одним із затребуваних рішень, які пропонує виробнича компанія Аркада Пласт сьогодні, стали відкидні або фрамужні вікна.

Це спеціальний тип конструкції віконних рам, при якому вікно знизу кріпиться на петлі, а відкривається відкиданням за допомогою спеціального важеля — фрамуги. Даний важіль зазвичай розміщується у верхній частині вікна, а керування здійснюється дистанційно, що дозволяє легко керувати функціоналом конструкції та провітрювати приміщення за потреби.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Вікна з фрамугою використовуються як у житлових, так і в промислових приміщеннях. Де потрібен приплив свіжого повітря, але використання стандартних поворотних або поворотно-відкидних вікон не доцільно.

Це можуть бути такі об'єкти, як:

  • спортивні зали;
  • аудиторії у ВНЗ;
  • громадські будівлі;
  • офісні будинки;
  • школи;
  • лікарні;
  • церкви;
  • промислові об'єкти

У житлових приміщеннях це можуть бути вікна з великою площею скління, але немає бажання ділити його, тоді передбачається зверху відкидна стулка (фрамуга) для припливу повітря за потреби. Або технічні приміщення, такі як гараж, комори або напівпідвали.

Фрамужний або відкидний тип відкриття виручає у разі якщо стулка вікна розташована таким чином, що доступ до ручки, а отже, відкриття та закривання для провітрювання, дуже утруднений.

В асортименті компанії Аркада-Пласт ви знайдете широкий вибір різних рішень у категорії фрамужні вікна від відомих виробників. При цьому вони доступні в механічних версіях, коли відкриття та закриття відбувається за допомогою ручки або винесеного в сторони важеля, а також електронних версіях коли керування відбувається за допомогою перемикача.

Невисока ціна відкидних вікон такого типу дозволяє рекомендувати їх для встановлення навіть у підсобних приміщеннях, майстернях, підвалах та гаражах. У ситуаціях, коли доступ до вікон утруднений або коли вікно має нестандартну форму (трикутну або трапецеподібну), фрамужні вікна стають оптимальним рішенням.

Як це працює

Високо розташовані віконні фрамуги вимагають використання спеціальної системи відкриття. У разі зазвичай використовують ручні відкривачі – важіль. Однак інвестори, проектувальники та монтажники все частіше вибирають електроприводи, які зручніші у використанні і при цьому можна порівняти за ціною.

Їх часто розміщують над основними вікнами чи входом у приміщення – над вхідними дверима. Тому, крім дверей, вони найчастіше є єдиним рухомим елементом, що використовується для вентиляції приміщення.

Високо розташовані віконні фрамуги важкодоступні, тому їх відкриття традиційної ручки недостатньо. Спеціальна система, що складається з фрамуги та передавального механізму, дозволяє без проблем відкрити вікно для провітрювання.

Переваги електричних приводів для віконних фрамуг

Найбільшою перевагою автоматичних приводів фрамуги вікна є, звичайно ж, зручність та комфорт використання. Використання електроприводу дозволяє відкрити стулку за допомогою кнопки чи пульта дистанційного керування.

Більше того, користувач також може запрограмувати частоту вентиляції та налаштувати її відповідно до потреб будівлі. Варто також згадати естетичні питання, які для багатьох користувачів так само важливі, як і функціональність.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнює різноманітність фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення відкидних вікон під будь-який інтер'єр.

Практичність та довговічність

Міцна конструкція відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність використання та безпеку.