Горизонтальні жалюзі з алюмінію чи дерева – перевірене часом рішення, яке довело практично свою практичність і стало вибором мільйонів користувачів по всьому світу. Виробниче підприємство повного циклу Аркада Пласт пропонує продукцію з найкращим співвідношенням ціни та якості в цій категорії, задовольняючи будь-які запити найвибагливішого споживача.

Наші жалюзі виконані з екологічних матеріалів, вони довговічні, прості у догляді та очищенні, універсальні та практичні, що дозволяє використовувати цю продукцію як у будинках та квартирах, так і в офісних та складських приміщеннях. Вибирайте найкращу продукцію від перевіреного виробника – інвестуйте у горизонтальні жалюзі від Аркада Пласт!

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Горизонтальні алюмінієві та дерев'яні жалюзі – ідеальне для офісних та комерційних приміщень, а також на вікнах балкона чи тераси, добре підійдуть горизонтальні жалюзі від виробника Аркада Пласт. Доступні у пропозиції моделі можна підібрати до типу вікна та його розміру.

До дерев'яного вікна підійде варіант із того ж матеріалу, аналогічно можуть бути використані алюмінієві вікна та жалюзі. Бамбукові жалюзі особливо рекомендуються алергікам, оскільки волокно має властивості нейтралізувати вологу, воно не підтримує зростання пилових кліщів та грибка.

Додатково, незалежно від матеріалу, можна вибрати колір ламелей та їх ширину. Використання щільної планки в нижній частині жалюзі запобігає їх деформації та скочування. Кожен елемент, починаючи від монтажних комплектів і закінчуючи планками та регулювальною струною, має високу якість і гарантує безвідмовне та інтенсивне використання цього корисного аксесуара протягом багатьох років.

Горизонтальні жалюзі на замовлення

Незалежно від того, яке скління ви хочете покрити, ви завжди можете вибрати моделі, які є в пропозиції Аркада Пласт. Жалюзі на вікна горизонтальні виготовляються на замовлення за розмірами, наданими замовником.

Зверніть увагу, що потрібні параметри відрізняються в залежності від типу установки. Існує можливість прикрутити жолоб чи касету до віконної рами або закріпити на спеціальних гачках, що гарантує неінвазивний монтаж.

Конфігурації підлягають не тільки розміри жалюзі та спосіб встановлення, але й колір ламелей та жолоба чи касети. Окремі елементи можна з'єднати стрічкою або мотузкою, а горизонтальні ламелі з боку закріпити сталевим тросом. Крім того, звичайно, є можливість вибору з боку ручного або автоматичного керування.

Елементи управління краще розміщувати з іншого (протилежного) боку від ручки вікна, що забезпечує зручність використання.

Чому варто обрати горизонтальні жалюзі на пластикові вікна?

Насамперед горизонтальні жалюзі оснащені стропами або мотузками та стрижнями, які дозволяють точно контролювати і, таким чином, регулювати приплив сонячного світла через скло. Що дуже важливо, ви можете вибрати:

  • ширші ламелі, які підходять для великого скління;
  • вужчі ламелі, придатні для вікон кухні або ванної кімнати.

Там, де з яких-небудь причин встановлення на віконну раму або віконну планку неможливе або незручне, можна вибрати жалюзі з стельовим кріпленням. Цей варіант має безперечну естетичну цінність, і тому немає необхідності використовувати довгі штори на великих вікнах або балконних та терасних дверях. Крім того, механізм відкриття або нахилу вікна ніяк не обмежений.

На що слід звернути увагу під час вибору горизонтальних жалюзі?

Дуже важливо підібрати модель горизонтальних жалюзі не тільки відповідно до наявних розмірів вікон, але й під специфіку приміщення. У випадку з дерев'яними жалюзі, що використовуються на кухні або у ванній, важливий захист від пошкоджень через різкі перепади температур (спеціальне просочення поверхні).

Алюмінієві жалюзі не чутливі до таких факторів, і в них можна вибрати варіант «під дерево» в тон віконної рами. Чистити дерев'яні та алюмінієві жалюзі найкраще сухою ганчіркою з мікрофібри або спеціальною щіткою, яку можна використовувати для чищення жалюзі з інших матеріалів.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон за допомогою жалюзі під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція горизонтальних жалюзі відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.