Виробнича компанія повного циклу Аркада Пласт пропонує замовити та купити недорого сучасні антимоскітні сітки з кращим співвідношенням вартості та якості. Вироблені на власних потужностях вироби відрізняються надійністю, якістю та довговічністю, тому вони прослужать вам довгі роки.

Вибираючи як партнера нашу компанію, ви отримуєте гарантії незмінно високої якості будь-якої продукції. За нашими плечима багаторічний досвід, ми використовуємо лише якісні європейські комплектуючі. Антимоскітні сітки від Аркада Пласт – це ідеальне рішення як для віконних, так і для дверних систем будь-якого типу.

Asset 1

Віконні антимоскітні сітки

Перейти
Asset 1

Дверні антимоскітні сітки

Перейти
Asset 1

Антимоскітні сітки преміум класу

Перейти

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Комахи, що залітають у ваш будинок навесні та влітку, це завжди непрохані та дратівливі «гості». Комари потрапляють у квартири та будинки, а потім ночами не дають нам нормально спати, внаслідок чого на шкірі з'являються пухирі, що сверблять.

Так само, як мух чи ос, ми не хочемо їх пускати у свій будинок, але чи можна від них захиститися? Безумовно, є один дуже простий спосіб запобігти повторній появі комах у вашій квартирі. Рішенням є антимоскітна сітка.

Що таке антимоскітна сітка?

В українському кліматі москітні сітки – відносно нове явище. Раніше вони зустрічалися переважно у теплих країнах, де кількість комах значно більша і контакт із ними може призвести до зараження тропічною хворобою.

В Україні популяція комах не така велика, але комарів з кожним роком з'являється все більше, тому протимоскітні сітки стають все більш затребуваними та корисними. 

Що являє собою стандартна москітна сітка?

Цей пристрій дуже простий як по конструкції, так і експлуатації. Вона складається з наступних елементів:

  • рама;
  • кріплення;
  • фіксатори;
  • дрібної соті.

Ця сітка запобігає попаданню комах усередину, наприклад, у приміщення. Хоча вона має дуже дрібні осередки, але аж ніяк не турбує вас у повсякденному житті. Сітка пропускає світло та повітря, і не загороджує огляд. Осередки москітної сітки зазвичай мають розміри 1,2х1,2 мм. Це найуніверсальніший розмір, який захистить від нашестя комарів, мух та ос.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант антимоскітної сітки під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція антимоскітних конструкцій відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.