Якщо ви цінуєте максимально відкриті простори та хочете забезпечити ідеальне природне освітлення приміщень, ми рекомендуємо вибрати та встановити системи безрамного скління від компанії повного виробничого циклу Аркада Пласт.

У безрамній системі скління скла щільно та герметично прилягають один до одного, а між ними знаходиться тонкий силіконовий ущільнювач. При використанні подібних конструкцій створюється візуальний ефект ідеально рівної та повністю скляної поверхні.

Компанія Аркада Пласт рекомендує використовувати безрамне скління у малоповерховому будівництві для облаштування місць проведення відпочинку та дозвілля. Воно відмінно підійде для альтанок, терас, домашніх спортзалів та басейнів.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Система безрамного скління від компанії Аркада Пласт – це ваша можливість створити ефектні конструкції з максимальною світлопроникністю та відмінними характеристиками міцності. Подібні рішення користуються популярністю в усьому світі, за допомогою яких можна як зонувати простір, так і створювати окремі приміщення, серед яких:

  • зимові сади;
  • оранжереї;
  • закриті тераси та альтанки і так далі.

Переваги використання безрамних розсувних систем

Безрамні розсувні системи відрізняються рядом переваг, серед яких, наприклад, свобода оформлення інтер'єру та простота використання. При цьому вони мають відмінні експлуатаційні параметри.

Прекрасне використання властивостей матеріалів, що використовуються, у поєднанні з високою точністю виготовлення та складання, а також вишуканий дизайн роблять використання алюмінієвих безрамних систем справжнім задоволенням.

Безрамне скління з використанням розсувних систем дозволяє швидко змінити характер кімнати, з'єднавши її з іншим приміщенням або відкривши її в навколишній садок на балкон або терасу. Однією з найбільших переваг є те, що двері, що переміщуються по напрямних, не займають додаткового місця.

Вся конструкція компактна, а при відкритті до приміщень, як і раніше, потрапляє велика кількість світла і ніщо не обмежує рух повітря.

Розсувні системи для великих та маленьких приміщень

Використання алюмінієвих профілів гарантує розсувним системам достатню жорсткість та довговічність, завдяки чому рухомі поверхні можуть мати великі розміри. Це дозволяє створити цілу стіну, що складається з розсувних дверей, що складаються зі скла, навіть у дуже високих приміщеннях. Незважаючи на значну вагу окремих стулок, конструкція залишається максимально стійкою.

Безперешкодний огляд завдяки безрамним системам

Дуже важливою особливістю алюмінієвих безрамних систем є те, що вони мало впливають на сприйняття приміщення, в якому встановлені. Завдяки вузьким профілям закрита перегородка створює враження відкритого та необмеженого простору.

Після відкриття відчуття єднання кімнати з садом чи терасою посилюється ще й тим, що напрямні елементи дуже маленькі та майже непомітні. Шляхи, якими рухаються двері розсувних систем, порівняно вузькі і мають дуже невелику висоту.

Комфорт та безпека використання розсувних систем

Алюмінієві системи розсувних дверей також забезпечують певний рівень шумоподавлення. Завдяки особливій формі профілів та інноваційним ущільнювачам рішення цього типу гарантують звукоізоляцію на рівні близькому до рівня звичайних вікон.

Однак комфорт, пов'язаний з гарною ізоляцією від зовнішніх звуків, це не єдина перевага, яка забезпечується алюмінієвими системами розсувних дверей. Також варто відзначити комфортну роботу системи. Для переміщення панелей не потрібно великої сили, вони рухаються дуже плавно та безшумно. Система блокування працює ефективно та безпечно.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення безрамних систем під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція безрамних систем відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.