Компанія Аркада Пласт завжди приділяє особливу увагу не лише асортименту, а й якості своєї продукції, серед якої особливо вирізняються пластикові підвіконня Plastolit. Цей вітчизняний бренд не потребує додаткової реклами, його обирають за відмінну якість та доступні ціни порівняно з конкурентами.

Пластикові підвіконня Plastolit виготовляються з німецької сировини безпосередньо в Україні, що дозволяє гарантувати кінцевому споживачеві найкраще співвідношення вартості та якості. Кожне підвіконня має унікальне покриття із захисної плівки, що запобігає появі сколів, подряпин та інших пошкоджень протягом усього терміну експлуатації.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Пластикове підвіконня Пластоліт виробник рекламує як виріб преміум класу з відмінними експлуатаційними характеристиками та чудовим зовнішнім виглядом. Ця продукція випускається в Україні з використанням німецької сировини на сучасних виробничих лініях. Це дозволяє гарантувати незмінно високу якість підвіконь Plastolit за більш ніж доступної вартості виробів.

Особливості продукції

Пластоліт - підвіконня, яке навіть візуально відрізняється від аналогів, присутніх на ринку. Продукція має нестандартну форму капіноса (передній вигин) у вигляді півкола. Відсутність гострих кутів – це не лише додаткова естетика, а й гарантія мінімальних больових відчуттів при випадкових зіткненнях з підвіконням.

Крім того, підвіконня Plastolit мають товсту основу, що дозволяє витримувати досить серйозні навантаження у вигляді важких вазонів з квітами, наприклад. Також вся продукція оснащена захисною плівкою Elesgo – це ламіноване покриття преміум сегмента, що запобігає появі подряпин при механічному впливі.

Серед інших «бонусів» для покупця варто відзначити особливу увагу, яку виробник приділяє кольоровій гамі підвіконь. Ви можете підібрати продукцію як у глянцевому, так і в матовому виконанні, а найпопулярнішими кольорами є:

  • білий;
  • мармуровий;
  • горіховий;
  • венге;
  • бежевий мармур;
  • гранітний;
  • золотий дуб.
 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон підвіконнями під будь-який інтер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція підвіконь відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.