Кожен, хто шукає можливість виділитися із сірого натовпу та зробити своє житло унікальним та оригінальним по оформленню, може скористатися пропозицією від виробничої компанії Аркада Пласт! Ми допоможемо вам зробити свої вікна стильними та витонченими за допомогою популярного декору – шпроса Джерманелла завтовшки 9 мм.

Виготовлені на власних виробничих лініях вироби вирізняються надійністю, якістю та довговічністю, їх виробництво виконується з урахуванням вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010. Ми працюємо на ринку вже багато леї, використовуючи лише якісні європейські комплектуючі. Ви можете відвідати наш фірмовий шоурум, щоб особисто переконатися у високій якості цих аксесуарів.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Декоративний алюмінієвий шпрос Джерманелла, замовити та купити який в асортименті пропонує наша компанія, має ширину 9мм та доступний у кількох основних кольорах. Серед них:

  • білий;
  • золотий;
  • срібний колір напилення.

Шпрос Джерманела відрізняється багатою комплектацією, він гнучкий і водночас міцний. Це дозволяє збирати в одному склопакеті найрізноманітніші грати та геометричні фігури. При цьому алюмінієві планки можна вигинати під різним кутом, а самі вікна у склопакетах можуть бути додатково прикрашені та виділені за допомогою декоративних орнаментів чи кольорів.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон декоративними шпросами під будь-який інтер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція склопакетів зі шпросами відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.