Профіль WDS 6S – найкраще співвідношення ціни та якості

Сучасні вікна, виконані з профілю WDS 6S від відомого виробника «АРКАДА-ПЛАСТ», характеризуються найкращим співвідношенням ціни та якості. Їхня п’ятикамерна конструкція дозволяє забезпечувати у вашому будинку, квартирі або офісі відмінні показники по тепло і шумоізоляції.

Пропонований до вашої уваги продукт виробляється на сучасній лінії з високоякісного PVC матеріалу, який характеризується тривалими експлуатаційними характеристиками та відрізняється хорошою стійкістю до ультрафіолетового випромінювання.

Це гарантує не лише високу якість, а й естетику вікон. Теплотехнічні параметри профілю WDS 6S повністю відповідають стандартам ДСТУ, завдяки чому виготовлені вікна з вікна без будь-яких обмежень можна встановлювати в житлових приміщеннях.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Особливості профілю

Профіль WDS 6S від виробника «АРКАДА-ПЛАСТ» має п'ятикамерну конструкцію, що дозволяє забезпечувати у вашому будинку, квартирі чи офісі відмінні показники теплоізоляції.

Даний продукт виробляється на сучасній лінії з високоякісного PVC матеріалу, який характеризується тривалими експлуатаційними характеристиками та відрізняється гарною стійкістю до ультрафіолетового випромінювання.

З погляду потенційного покупця це гарантує тривалу життєву та естетичну якість вікон. Теплотехнічні параметри профілю WDS 6S повністю відповідають стандартам ДСТУ, завдяки чому виготовлені вікна з вікна без будь-яких обмежень можна встановлювати в житлових приміщеннях.

Технічні характеристики профілю WDS 6S

Основними технічними характеристиками профілю є:

  • монтажна ширина – 70 мм;
  • кількість камер – 5;
  • товщина заповнення (склопакет чи сендвіч-панель) 32 або 40 мм;
  • параметр опору теплопередачі – 0,9-1,04 м2*с/Вт (при використанні енергозберігаючого склопакета, заповненого аргоном).

Зверніть увагу, що виготовлені з профілю WDS 6s вікна вважаються екологічно чистими, оскільки основний компонент (PVC матеріал) не виділяє шкідливих і небезпечних для здоров'я речовин навіть при тривалому нагріванні під сонячними променями.

З цієї причини вікна є повністю безпечними в експлуатації, завдяки чому можуть монтуватися та використовуватися тривалий час у приміщеннях будь-якого типу та призначення. Хороші експлуатаційні характеристики та естетичний зовнішній вигляд роблять вікна з цього профілю вдалим вибором для будь-якого житлового приміщення.

Відмінну теплоізоляцію та енергоефективність, привабливий зовнішній вигляд, збереження параметрів протягом усього періоду експлуатації робить вікна дуже популярними серед споживачів. ми пропонуємо профіль WDS 6S у 40 доступних кольорах ламінації на білій, сірій та бежевій основі. Вибираючи вікна з цього профілю, ви прикрасите та зробите затишним свій будинок!

 

Естетика та дизайн

Вишуканий та презентабельний дизайн профілю доповнює різноманітність фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон під будь-який інтер'єр.

Безпека та довговічність

Міцна конструкція вікон відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи повну безпеку вашого житла.