Компанія Аркада Пласт пропонує стандарті склопакети до яких можна віднести склопакети одно, двох або трьохкамерні прямокутної форми, з найкращим співвідношенням ціни та якості. Склопакети -це одна із найголовніших складових віконних конструкціях. Встановлюється у вікна,   двері та  скляні фасади, оскільки вони покращують теплоізоляцію, зменшують шум та підвищують енергоефективність приміщення .

Однокамерний склопакет, двокамерний склопакет і трикамерний (дорожчий і рідкісний) – це склопакети, відповідно, з двома, трьома та чотирма шарами скла. Камера – це простір між склом.

Найбільш затребуваними та популярним у нашій країні для скління використовуються двохкамерні енергозберігаючі склопакети, трохи менш поширений однокамерні, їх рекомендується встановлювати у вікна та дверях в приміщеннях де теплозбереження не є пріоритетом. 

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Вибираючи той чи інший вид склопакета для скління свого будинку або квартири, важливо визначитися з правильними складовими, з яких він складається, кількість шарів скла, вид скла, вид дистанційної рамки, заповнення повітряної камери. Склопакет є одним з головних елементів вікна.

Вони бувають однокамерні - це два стекла з однією повітряною камерою, двокамерні - три стекла і дві повітряні камери, ще три камерні - але це рідкість. Крім цього їх ще можна розділити на "прості", енергозберігаючі, мультифункціональні. Хотілося б звернути увагу на два останні варіанти. На сьогодні в першій температурній зоні України, яка займає більшу частину нашої країни, опір теплопередачі світлопрозорої віконної конструкції у житлових та громадських приміщеннях має бути не менше 0,9 м.квК/Вт, дверної конструкції 0,7 м.квК/Вт. Цей параметр визначається “ДБН В.2.6-31:2021 Теплова ізоляція та енергоефективність будівель”.

І за допомогою енергоефективного склопакета цей показник легко досягається. Наша компанія рекомендує не нехтувати вимогами, оскільки в майбутньому можете зіткнутися з вікнами, що «плачуть», мокрими відкосами, або великими рахунками за опалення або кондиціювання. Для енергоощадних функцій застосовується енергозберігаюче скло (І-скло) або мультифункціональне скло, його в народі ще називають солар. Повітряні камери заповнюють інертним газом, а також у виробництві можна використовувати теплу дистанційну рамку. Всі ці складові підвищують теплоефективність склопакета, і відповідно вікна загалом.

Але якщо у вас холодне і неопалювальне приміщення не раціонально встановлювати конструкції з дорогими склопакетами. Можна зупинити вибір на простих однокамерних склопакетах.

Детальну та якісну консультацію ви можете отримати у консультантів нашої компанії.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон склопакетами під будь-який інтер'єр.

Надійність та довговічність

Енергозберігаючі склопакети - це сучасне та ефективне рішення, яке підвищує енергоефективність приміщення, забезпечуючи комфортне та затишне проживання та економію енергії.