Відкрийте для себе новий рівень комфорту із тканинними ролетами відкритого типу від виробничої компанії повного циклу Аркада Пласт! Наші ролети поєднують у собі новітні технології та елегантний дизайн, щоб відповідати вашому сучасному способу життя.

При цьому така продукція гарантує відмінну світлоізоляцію та конфіденційність, гарантуючи затишок, комфорт та спокій у вашому будинку чи квартирі. З продукцією Аркада Пласт ви можете бути впевнені не тільки в якості та безпеці, а й бездоганності дизайну, а також вишуканості зовнішнього вигляду, який нікого не залишить байдужим!

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Тканинні ролети відкритого типу є найдоступнішою за вартістю конструкцією, у складі якої є такі елементи:

  • вал, який намотується матеріал тканини;
  • нижня щільна планка для простого розмотування матеріалу;
  • напрямний механізм з ланцюжком або мотузкою.

На відміну від конструкції ролет закритого типу, тут немає касети, що захищає елементи управління шторами від будь-якого зовнішнього впливу. Крім того, немає і напрямних, якими матеріал «виїжджає» з касети при відкритті. Відповідно, немає і щільного прилягання матеріалу до віконного отвору по всьому периметру.

Використовуючи такий тип ролет, необхідно розуміти, що при відкритті стулки вікон на провітрювання матеріал провисатиме під дією сили тяжіння. Як варіант можна використовувати спеціальні фіксатори в нижній частині стулки, щоб зафіксувати в них щільну планку ролети відкритого типу. У той же час при використанні тканинних ролет відкритого типу ви не обтяжуєте поверхню вікна напрямними, які можуть візуально зробити вікно громіздким. При використанні ролет відкритого типу доглядати, чистити і мити вікно досить просто, це не складно.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція тканинних ролет відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.