Профіль WDS 8S – для тих, хто хоче більше

Профіль WDS 8S від виробничої компанії повного циклу Аркада Пласт – це найкраща у своєму класі продукція для тих, хто хоче отримати ідеальну якість та відмінну енергоефективність. У нас ви завжди можете замовити та купити недорого за вигідною ціною вікна з профілем WDS 8S у Києві та інших містах України.

Шестикамерні системи вікон, дверей та перегородок характеризуються відмінним співвідношенням ціни та якості. Вони надійні, довговічні, практичні та універсальні, що дозволяє використовувати профілі у різних інсталяціях, де потрібна звуко та теплоізоляція.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Особливості та характеристики профілю

Що є профіль WDS 8S, який може використовуватися для виготовлення вікон, дверей, офісних перегородок та іншої продукції? Це сучасна шестикамерна профільна система, що відрізняється збільшеною монтажною шириною 82 мм.

У профільній системі WDS 8S передбачений середній контур ущільнення – це рішення сприяє зниженню тепловтрат і покращенню шумозахисних характеристик вашого будинку, квартири чи офісу. Крім того, додаткове армування із замкнутим контуром підвищує стійкість до інтенсивних вітрових навантажень.

Основні технічні характеристики профілю WDS 8S:

  • монтажна ширина – 82 мм;
  • кількість камер – 6;
  • товщина заповнення (склопакет, сендвіч-панель) – 44 мм;
  • показник опору теплопередачі - 0,92-1,16 м2 * с / Вт (при використанні;
  • енергозберігаючого склопакета, заповненого інернтним газом аргоном).

Профіль WDS 8S забезпечує відмінну теплоізоляцію, що дозволяє зберігати тепло в приміщенні та зменшувати витрати на опалення. Якщо при цьому використовувати в склопакеті мультифункціональне скло, можна істотно знизити також і витрати на кондиціювання влітку.

Довговічність та естетика зовнішнього вигляду

Профіль WDS 8S виконаний із якісного PVC матеріалу, тому гарантується підвищена жорсткість та міцність, а також довговічність продукції на його основі. Естетичний зовнішній вигляд вашим вікнам з даного профілю додасть ламінація у 40 варіантах – ви завжди зможете підібрати ідеальну колірну гаму для вашої квартири, будинку чи котеджу.

Інші особливості

Завдяки своїй конструкції та високоякісним матеріалам вікна з цього профілю ефективно захищають від зовнішнього шуму. При виготовленні профілю WDS 8s використовуються екологічно чиста сировина, що дозволяє зберігати екологічний баланс у приміщенні.

В системі передбачений замкнутий підсилювач, що дозволяє виготовляти вікна великих розмірів, які ідеально впишуться у ваш простір. Металопластикові вікна з профілю WDS 8S мають всі необхідні характеристики для створення комфортного і затишного простору в приміщеннях будь-якого типу і призначення.

 

Стиль та естетичність

Вишуканий та презентабельний дизайн вікон із профілю WDS 8S доповнює різноманітність фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення під будь-який інтер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім контактам, забезпечуючи повну безпеку приміщення.