Як додати стильності та витонченості вашим вікнам? Це досить просто, якщо ви звернетеся за допомогою до фахівців виробничої компанії повного циклу «Аркада-Пласт»! Виготовлені на власних виробничих лініях декоративні шпроси для віконних систем будь-якого типу відрізняються надійністю, довговічністю, простотою монтажу та естетикою зовнішнього вигляду.

Шпроси – це декоративні планки, які повністю змінюють зовнішній вигляд не лише самих віконних виробів, та й всього фасаду будівлі. Широкий асортимент подібних аксесуарів у різних розмірах та кольоровій гамі ви завжди можете замовити в нашій компанії, отримавши необхідні консультації та допомогу експертів.

Asset 1

Джерманелла 9 мм

Перейти
Asset 1

Вікторія 16 мм

Перейти
Asset 1

Вікторія 25 мм

Перейти

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Шпроси – це декоративні планки, які повністю змінюють зовнішній вигляд не лише самих віконних виробів, а й фасаду будівлі. Які типи ви можете вибрати? Яким архітектурним стилям вони підходять? Як налаштувати їх зовнішній вигляд відповідно до своїх уподобань?

Трохи історії

До середини 19 століття скло вироблялося в невеликих обсягах і розмірах. Щоб отримувати великі площі скління, доводилося «збирати» шибки у вікна та двері за допомогою шпросів, які в інших країнах також називали середниками або горбильками.

Згодом, коли скло навчилися виробляти великих розмірів, все одно залишалася проблема транспортування та логістики. Тому використання шпросів було викликане нагальною потребою. Сьогодні цей елемент став більш декоративним та естетичним, його використовують для візуального поділу вікон, що вважається більш архітектурно привабливим рішенням.

Наші пропозиції

Вікна зі стійками та поперечками зі шпросів надають не тільки самому приміщенню, а й усьому будинку такі якості, як:

  • елегантність;
  • легкість;
  • легкість;
  • розкіш;
  • гламур та престижність

Компанія АП Вікна пропонує вашій увазі алюмінієві шпроси на вікна – спеціальні планки різної товщини, які встановлюються всередину склопакета між шарами скла та надійно кріпляться в дистанційну рамку.

Венеціанські шпроси дозволяють створювати і збирати в склопакеті різні геометричні фігури, зробивши при цьому ваше вікно максимально оригінальним і індивідуальним. Ми допоможемо підібрати тип та товщину шпроса, а також запропонуємо кілька варіантів його встановлення у склопакет.

Декоративні шпроси можуть бути внутрішніми (установка виконується всередині склопакета) та зовнішніми (вироби наклеюються поверх скла). В обох випадках догляд за склом зі шпросами не викликає труднощів і не забирає багато часу.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон декоративними шпросами під будь-який інтер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція склопакетів з декоративними шпросами відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.