Алюмінієві двері, доступні в широкому асортименті каталогу Аркада Пласт, відрізняються від дерев’яних або сталевих дверей матеріалом, що використовується для їх виробництва. Алюміній за своєю стійкістю, міцністю та довговічністю ближче до сталі, ніж до дерева або деревоподібних матеріалів. Алюмінієві двері є оптимальним вибором як зовнішні вхідні системи через їх надійність, вандалостійкість, стійкість до корозії. Також їх часто використовують як міжкімнатні або офісні двері, завдяки легкій вазі і простоті монтажу.

Популярність алюмінію як сировина для виготовлення дверей зумовлена не модою, низькою ціною або високою доступністю, а безліччю переваг, які мають тільки ці алюмінієві двері.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Алюміній як основний матеріал виготовлення дверей надає велику свободу в архітектурному дизайні. Він має позачасовий дизайн та відповідає всім технічним стандартам та вимогам щодо якості.

Широкий вибір різних варіантів обробки поверхні, висока несуча здатність та невелика ширина фасадного профілю дозволяють реалізувати індивідуальні проекти з найвищими стандартами якості.

Міцність, стійкість до корозії та атмосферних впливів забезпечують стабільність та довговічність. Будучи на 100% матеріалом, що переробляється, алюміній відповідає міжнародним стандартам програми сертифікації Cradle-to-Cradle.

Алюміній: матеріал з великим потенціалом

Алюмінієві двері від Аркада Пласт поєднують у собі позачасовий дизайн з високою безпекою, теплоізоляцією, стійкістю до погодних умов та довговічністю. Це означає, що для творчості практично немає меж: ми можемо виготовити для вас двері навіть найбільшого формату.

Коротко про переваги алюмінію як основного матеріалу для дверей:

 • максимальна стабільність та стійкість до зовнішніх впливів;
 • надійна робота, комфорт та функціональність;
 • стійкість до кліматичних умов;
 • довгий життєвий цикл;
 • низькі вимоги до технічного обслуговування;
 • елегантний дизайн;
 • оптимальна теплоізоляція та енергоефективність;
 • перероблюваність та екологічність;
 • широка кольорова гама від стандартних кольорів RAL, до декору імітації дерева, мармуру.
 • велика вартість нерухомості;
 • висока довговічність.

Надайте вашим вхідним дверям індивідуальний характер із нашою пропозицією!

Алюмінієві вхідні двері – для будь-якого дизайну будинку, квартири чи офісу.

Ще зовсім недавно алюмінієві двері в основному використовувалися виключно у державних установах та закладах. Сьогодні вже нікого не дивує їхня поява у приватних домоволодіннях, офісах, бізнес та торгових центрів. Нові технології принесли з собою можливості, які роблять алюмінієві двері ще більш безпечними, довговічними та естетичними.

Вибираючи зовнішні двері для будинку чи іншого приміщення, слід звернути увагу на теплотехнічні показники та герметичність. Чи не почнуть вони коробитися під впливом часу, температури та вологості? Алюмінієві двері вхідні - це, перш за все, оптимальна герметичність та теплоізоляція. Бажаєте заощадити на опаленні? Тоді ваш вибір – алюмінієві двері.

Забудьте про шум

Стомлюючі звуки, що долинають з вулиці або зі сходового майданчика, змушують вас прокидатися задовго до дзвінка будильника, і ви не можете зосередитись протягом дня? Алюмінієві двері характеризуються високою звукоізоляцією, завдяки чому ви досягнете бажаної тиші в квартирі. Вибирайте їх, якщо ви працюєте вдома або просто цінуєте тишу та спокій.

Двері з алюмінію стійкі до будь-яких погодних змін. Влітку багатоденна спека може змінитись на сильні зливи, а взимку морозна погода часто змінюється на періоди відлиги. Вибираючи алюмінієві двері з "теплого" алюмінію, вам не доведеться переживати з цього приводу.

Надзвичайна стійкість до зміни температури та вологості зробить ці двері вдалою інвестицією на довгі роки. Врахуйте, що якісні алюмінієві двері не деформуються під впливом зовнішніх факторів, а їх колір залишається свіжим та насиченим.

Надійні та безпечні алюмінієві двері від виробника.

Завдяки новій передовій технології, що використовується при виробництві алюмінієвих дверей, вони доступні в розмірах, які значно перевищують стандартні аналоги. Вони стійкі не тільки до погодних умов, сторонніх шумів та втрати кімнатної температури, але й до пошкоджень. Вибирайте алюмінієві двері, якщо вам потрібне практичне рішення.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення алюмінієвих дверей під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція алюмінієвих дверей відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.