Підвіконня від виробничої компанії повного циклу Аркада Пласт – це незамінні елементи, які застосовуються в будівництві та оздобленні інтер’єрів та екстер’єрів як нижня частина внутрішнього або зовнішнього вікна. Наші підвіконня дозволяють створити міцну та просту у догляді інсталяцію будь-якого віконного отвору.

Ми пропонуємо пластикові підвіконня різного розміру, кольору та фактури поверхні в залежності від ваших запитів, вимог та побажань. Основними перевагами продукції є простота монтажу, а також легкість обробки та приваблива ціна.

Asset 1

Підвіконня KRAFT

Перейти
Asset 1

Підвіконня PLASTOLIT

Перейти
Asset 1

Підвіконня Sauberg

Перейти

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Підвіконня - це елемент, що використовується в будівництві як нижня частина внутрішнього або зовнішнього вікна. З його допомогою можна створити міцну та легку у догляді обробку будь-якої віконної ніші. Підвіконня ПВХ доступні в різних кольорах та фактурах.

Їх головною перевагою є легкість, а також простота обробки (різання) та приваблива ціна. Жодного особливого догляду такі підвіконня не вимагають. Достатньо акуратного видалення поверхневих забруднень.

Підвіконня ПВХ – властивості

Недорогі та функціональні підвіконня для пластикових вікон, як правило, виготовляються з полівінілхлориду (ПВХ), що робить їх міцними та стійкими до вологи та інших зовнішніх умов. Його також легко чистити та обслуговувати.

До інших переваг підвіконь ПВХ можна віднести:

  • Великий вибір кольорів та малюнків.

Підвіконня ПВХ доступні в широкій гамі кольорів, що дозволяє легко підібрати їх до зовнішнього вигляду вікна або навіть до дизайну інтер'єру. У пропозиції також є цікаві варіанти обробки поверхні, наприклад, імітація дерева, сталі або каменю.

  • Простота встановлення.

Підвіконня можна кріпити на кронштейни або приклеювати, залежно від переваг та дизайну. Завдяки своїй легкості пластикові підвіконня можна легко пересувати, розрізати та розміщувати у заданому місці. Від точності монтажу та стійкості підвіконня залежить кінцевий естетичний ефект.

  • Захист від ультрафіолетового випромінювання.

ПВХ стійкий до погодних умов, тому пластикові підвіконня ідеально підходять для використання як всередині приміщення, так і на відкритому повітрі. У процесі виробництва вони отримують спеціальні добавки, які роблять їх стійкими до сонячного світла, хоча ступінь захисту може відрізнятися залежно від виробника, кольору та конкретного типу підвіконня.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант підвіконь пластикових під будь-який інтер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція підвіконь відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.