Штульпові двері без центрального імпоста від Аркада Пласт – це ідеальне рішення для тих, хто цінує природну красу та естетику, але при цьому не готовий відмовитись від надійності та безпеки. Продукція, яку можна замовити в індивідуальному виконанні в нашій компанії, зберігають не лише функціональність, а й естетику зовнішнього вигляду довгі роки.

Вибравши наші двері, ви створите у своєму будинку приємну і теплу атмосферу, яка зачарує ваших гостей з першого погляду.

Наші штульпові двері призначені для запобігання втратам тепла у вашому будинку або квартирі, що допоможе вам скоротити витрати на опалення. Крім того, відмінна звукоізоляція гарантує, що ви зможете насолоджуватись спокоєм усередині свого будинку, незважаючи на міський шум зовні.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Що є штульповими дверима ПВХ, замовити які ви завжди можете у нас? 

Під цим «таємничим» та незрозумілим терміном ховається досить популярна конструкція двостулкових дверей без центральної перегородки.

Штульпові двері зазвичай встановлюються на балкон або терасу та не мають серединного імпоста. Таке виконання і конструкція сьогодні є вельми популярним сучасним рішенням, яке знайде місце практично в будь-якій стилістиці інтер'єру.

Штульпові двері виглядають ефектно, але при цьому вони дуже надійні та практичні при повсякденному використанні та експлуатації. Їх легко можна відкрити як повністю навстіж, так і частково, використовуючи тільки одну стулку, для входу-виходу або для провітрювання.

Особливості конструкції

У конструкції дверей такого типу використовується штульп – профіль особливого типу, що закріплюється на дверних стулках та забезпечує поворот та відкриття дверей. Штульпові двері за фактом включають дві двері: одна з них вважається «активною» і виконана в поворотному або поворотно-відкидному виконанні, а друга є «пасивною» і виключно поворотною. Вона працює тільки тоді, коли відчинені перші двері.

Як механізм, що відкриває і закриває, використовується, як правило, стандартний шпингалет. У конструкції їх передбачено також два для верху та низу пасивних дверей. Також для управління пасивної стулки може використовуватися штульповий привід, він встановлюється на всю довжину штульпа, і принцип його роботи переміщення важеля для відкриття стулки. Вся конструкція працює дуже просто: для відкриття активних дверей використовується ручка на ній, а для використання пасивної стулки потрібно відкрити шпінгалети або привод.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення дверей під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція дверей відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.