Усі види віконних москітних сіток, що пропонуються виробничою компанією Аркада Пласт, виготовляються за індивідуальними замовленнями. Ви можете підібрати як матеріал, так і колір виконання продукції, щоб ідеально інтегрувати її у свій інтер’єр.

Ми рекомендуємо підібрати колір москітної сітки під відтінок віконної рами: таке рішення дозволить виглядати всій системі цільною та максимально естетичною. З нашою продукцією ви позбавитеся від небажаних комах, сміття та бруду у своєму будинку, квартирі чи офісі.

Ми дамо вам можливість спати спокійно, забезпечивши правильну циркуляцію повітря з використанням найкращих протимоскітних сіток на ринку. Довіртеся нам і захистіть свій будинок, забезпечивши собі душевний спокій, здоров’я та безпеку!

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Ми любимо провітрювати наші квартири та будинки як влітку, так і взимку. Це не дивно, адже завдяки правильній циркуляції повітря ви можете нормально жити, повноцінно працювати та виконувати повсякденні обов'язки.

Однак якщо ви відкриєте вікно в теплу пору року, можна відразу ж чекати на появу «непрошених гостей», серед яких, наприклад:

  • комарі;
  • павуки;
  • оси та бджоли;
  • мухи та інші комахи.

То як захистити себе від небажаних візитерів? У такому разі найкращим рішенням проблеми стане антимоскітна сітка на вікна, яку можна легко встановити та швидко виготовити за індивідуальним замовленням.

Каркасні москітні сітки

Сітка для вікон рамкового типу – одна з найпопулярніших на ринку. Рамкові або каркасні сітки москітні відрізняються дійсно швидкою та ефективною установкою, що є найбільшою перевагою продукту.

Додатково можна вибрати тип сітки. При цьому ми розрізняємо два типи: звичайний та протиалергічний, що є великою перевагою для алергіків. Рамка для москітної сітки - це алюмінієвий профіль стандартно білого, коричневого та сірих кольорів. Доступні й інші кольори профілю, які відносяться до розряду преміум. Виробник також залишив варіант кольору самої сітки на вибір – зазвичай доступні в сірому або чорному виконанні. Це ідеальні кольори, які чудово поєднуються з вікнами, надаючи відчуття естетики та елегантності.

Рулонні та плісовані протимоскітні сітки

Сітка москітна на вікна рулонного виконання оснащена внутрішньою пружиною, що значно полегшує її експлуатацію. Тому навіть діти старшого віку можуть ефективно ними користуватися. Ми можемо встановити їх як у двері, так і у вікна.

Антимоскітна жалюзі-плісе – це система, яка ідеально підходить для балконних та терасних дверей. Як рулонні, так і плісовані варіанти протимоскітних сіток призначені для дверей та вікон. Їх можна встановлювати вертикально чи горизонтально.

Усі види москітних сіток виготовляються за індивідуальним замовленням. Їхній колір також обирає замовник. В цьому випадку найкраще підібрати колір москітної сітки під відтінок віконної рами. Завдяки цьому все буде цілісним і виглядатиме елегантно.

Позбавтеся небажаних гостей, наприклад, комах або пилу, та встановіть москітні сітки на вікна та двері у вашому будинку. Почніть спати спокійно, забезпечивши правильну циркуляцію повітря, використовуючи найкращі протимоскітні сітки на ринку. Довіртеся нам і захистіть свій будинок, забезпечивши собі душевний спокій, здоров'я та безпеку.

Що варто знати про встановлення москітної сітки?

Встановити москітну сітку дуже легко. Його можна встановити будь-яке вікно, незалежно від його розмірів. Звичайно, найкраще вибирати вікна, які найчастіше відкриваються навесні та влітку, але варто також подумати про встановлення сіток на кожному вікні у квартирі. Тоді ми маємо повний захист від комах і повну свободу у провітрюванні квартири.

Спосіб встановлення мереж залежить від їхнього типу. Москітні сітки рамкового типу не вимагають монтажних робіт, для інших варіантів антимоскітних сіток, як плісе, ролетного або слайнінгового типу, потрібні монтажні послуги. Ви також можете замовити антимоскітні сітки різних типів на індивідуальне замовлення, яке встановлять фахівці.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант антимоскітної сітки під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція антимоскітних конструкцій відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.