Якісні сучасні вікна з відкидно-розсувною системою SKB-Z від виробничої компанії повного циклу Аркада Пласт користуються популярністю серед покупців. Багато в чому це пов’язано з їхніми технічними параметрами та експлуатаційними характеристиками, а також універсальністю використання.

Система SKB-Z є комбінацією паралельно-розсувного і відкидного вікна, що робить її ідеальною для різних за призначенням приміщень. Вікна цього типу від Аркада Пласт стійкі до погодних впливів, що гарантує безпеку, функціональність та комфорт використання на довгі роки.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Пропоновані вашій увазі вікна з відкидно-розсувною системою SKB-Z сьогодні користуються особливою популярністю завдяки своїм технічним параметрам та експлуатаційним характеристикам. 

Що ж є ця система?

Як видно з назви, система SKB поєднує в собі паралельно-розсувне і відкидне вікно, що ідеально для приміщень різного типу. Стійкий до погодних та механічних пошкоджень матеріал виготовлення подібних систем, а також продумана конструкція забезпечують оптимальну безпеку, функціональність та комфорт.

Відкидна розсувна система - переваги

Паралельно-розсувні та похило-поворотні вікна з автоматичним відкриванням та закриванням SKB-Z ідеальні як основна система скління вашого будинку, квартири або офісу. До їх основних переваг відносять:

  • легкість та простота відкриття та закриття, завдяки руху стулки під дією фурнітури у похилому та закритому положенні;
  • можливість використання великих стулок (до 1,5 м та до 200 кг);
  • проста у догляді поверхня рами;
  • оптимальна стійкість завдяки сталевому посиленню;
  • спеціальна розсувна та похила фурнітура дозволяє відкривати вікно на невеликій площі;
  • чотиристороннє ущільнення та замикання сприяють високому комфорту та безпеці.

Відкидно-розсувні вікна та двері ідеально підходять для оригінального оформлення житлових приміщень, як у нових, так і в будівлях, що реконструюються. Вони не займають зайвого місця при повному відкритті та виглядають естетично ефектно.

Залежно від ваших потреб можна використовувати одну або декілька комбінацій нерухомих та рухомих елементів, а індивідуальні дизайнерські побажання можуть бути виконані на основі широкого спектру привабливих кольорів та відтінків із використанням ламінації.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція паралельно-зсувних вікон відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.