Як додати стильності та витонченості вашим вікнам? Це досить просто, якщо ви звернетеся за допомогою до фахівців виробничої компанії повного циклу «Аркада-Пласт»! Виготовлені на власних виробничих лініях декоративні шпроси для віконних систем будь-якого типу відрізняються надійністю, довговічністю, простотою монтажу та естетикою зовнішнього вигляду.

Шпроси – це декоративні планки, які повністю змінюють зовнішній вигляд не лише самих віконних виробів, та й всього фасаду будівлі. Широкий асортимент подібних аксесуарів у різних розмірах та кольоровій гамі ви завжди можете замовити в нашій компанії, отримавши необхідні консультації та допомогу експертів.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Чому вам варто обрати декоративне вікно

Серед безлічі варіантів на ринку склопакетів та вікон особливе місце займають декоративні вироби. Їхнє призначення досить просте – вони повинні «прикрасити» сірі будні і надати вашому житлу оригінального та ефективного зовнішнього вигляду.

Декоративні вироби ви можете замовити у найрізноманітніших кольорах та в оригінальному конструкторському виконанні. Це чудовий варіант для людей, які хочуть висловити свою індивідуальність та показати почуття стилю.

Компанія Аркада Пласт завжди гарантує найвищу якість своєї продукції та радує клієнтів нестандартними виконаннями. Тут ви завжди можете замовити оригінальні декоративні вікна та склопакети з унікальним зовнішнім виглядом, що включають:

  • гнуті імпости;
  • тонування;
  • приховану фурнітуру;
  • оригінальний профільний декор;
  • гнуте скло;
  • піскоструменеву обробку скла;
  • лазерне гравіювання і так далі.

Це дійсно зробить ваші вікна максимально унікальними та персоналізованими.

Виберіть декоративне скло відповідно до вашого стилю

Широкий вибір декоративного скла означає, що кожен може легко підібрати відповідне рішення, яке ідеально підійде до його квартири, будинку, офісу або будь-якого іншого приміщення. Матове скло, кольорове скло, скло з піскоструминною обробкою та інші рішення можуть забезпечити привабливу естетику та додаткову функціональність, наприклад, розсіюючи надмірне світло або гарантуючи конфіденційність у тих місцях, де це бажано.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон склопакетами під будь-який інтер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція декоративних склопакетів відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.