Виробнича компанія повного циклу Аркада Пласт представляє до вашої уваги лише найкращу продукцію в категорії «жалюзі», виготовлену з якісних та екологічних матеріалів. Ми гарантуємо надійність, довговічність, функціональність та ергономічність своїх виробів, що оцінять навіть найвибагливіші покупці.

Наші жалюзі можуть використовуватися як для віконних, так і для дверних металопластикових, алюмінієвих та дерев’яних систем, що робить її універсальним та практичним рішенням. Ми гарантуємо довговічність та безпеку конструкції жалюзі, які прослужать вам максимально довго та вимагатимуть мінімального догляду.

Asset 1

Горизонтальні жалюзі

Перейти
Asset 1

Вертикальні жалюзі

Перейти
Asset 1

Штори Плісе (Жалюзі), “соти”

Перейти

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Внутрішні жалюзі на пластикові вікна та алюмінієві мають безліч переваг. Вони не лише забезпечують відповідний бар'єр від сонця та поглядів перехожих, а й впливають на естетику приміщення. Щоб інтер'єр виглядав елегантно та цілісно, варто стежити за тим, щоб вибрані вами жалюзі не відрізнялися за кольором від інших оздоблювальних матеріалів.

Альтернатива для сміливих - вибрати рішення, зовсім відмінне за кольором від оздоблення, завдяки чому воно залишиться оригінальним способом виділитися серед багатьох однотипних інтер'єрів. Незалежно від того, чи робите ви акцент на декоративній чи функціональній функції, віконні жалюзі завжди допоможуть вам досягти наміченої мети.

Жалюзі на вікно – популярний вибір

Горизонтальні та вертикальні жалюзі доступні у широкій кольоровій гамі та адаптовані до будь-яких розмірів вікон. Використовуючи потенціал сучасних та міцних матеріалів, ми переконані, що наші рішення виправдають очікування навіть найвибагливіших замовників.

Естетичний зовнішній вигляд та інтуїтивно зрозуміле управління – наші пріоритети. Пропоновані до вашої уваги жалюзі використовуються всередині будівель, що впливає на характер приміщення та його функціональність. Завдяки такому віконному покриттю в спекотні дні в кімнату не проникає сонячне світло, що може спричинити дискомфорт.

Встановлення жалюзі на пластикові вікна в приміщеннях - надзвичайно вигідна інвестиція. Протягом багатьох років вони були одним із найпопулярніших рішень, які використовуються як у приватних, так і у громадських будівлях.

Незалежно від способу обробки та використовуваних матеріалів, вони завжди є ефективним способом затемнення приміщення та регулювання природного освітлення. Вибравши металеві або дерев'яні конструкції, ви можете бути впевнені в задовільному та естетичному ефекті на довгі роки навіть за найвибагливішого підходу та щоденного використання.

Жалюзі з тканини також користуються популярністю та завоювали особливу довіру у приватних замовників, які бажають забезпечити атмосферний та затишний декор.

Жалюзі на замовлення

Жалюзі, виготовлені на замовлення, є елементами віконного покриття, які можуть бути виготовлені з:

  • алюмінію;
  • бамбука;
  • тканини;
  • ПВХ чи дерева.

Перевагою персоналізованих рішень є можливість підібрати розмір відповідно до індивідуальних потреб, що особливо тішить власників вікон нестандартних розмірів.

Незалежно від методу обробки і конструкції, роль віконних жалюзі полягає в контролі інтенсивності світла без необхідності повного підйому жалюзі, а також у забезпеченні високого рівня естетики та природної краси.

Кожен клієнт – наш пріоритет, тому ми гарантуємо якнайшвидше виконання замовлення. Всі замовлення на жалюзі та зовнішні ролети на індивідуальне замовлення, а також стандартних розмірів, ми виконуємо в найкоротші терміни.

Жалюзі на вікнах: повернення до класики

Незважаючи на багаторічне існування на ринку, віконні жалюзі є класичним та ефективним способом правильного регулювання рівня освітленості у приміщенні. Їх використання особливо ефективно влітку, тому що вони допомагають знизити температуру в будинку, забезпечити затінення та відповідний тепловий комфорт.

Їх конструкція забезпечить вам приватність та ефективно замінить штори та портьєри. Крім того, невидима система кріплення дозволяє виробу підкреслити сучасний стиль приміщення.

Дизайнери інтер'єру часто використовують класичні жалюзі, оскільки вони додають приміщенню геометричний акцент. Ще однією перевагою є те, що вертикальні жалюзі, на відміну від рулонних, не пошкоджують віконний профіль при встановленні. Це особливо важливо у разі нових вікон. Без сумніву, класичні жалюзі у поєднанні з відповідною технологією добре впишуться до будь-якої кімнати.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон за допомогою жалюзі під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція вертикальних та горизонтальних жалюзі відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.