Розсувні двері – незамінний елемент, що дозволяє правильно розділити простір у квартирі, будинку чи офісі. Виробнича компанія повного циклу Аркада Пласт пропонує системи для розсувних дверей у багатьох варіантах виготовлення.

Міцні конструкції, засновані на перевірених та надійних комплектуючих, дозволяють функціонально та комфортно використовувати всі типи розсувних дверей. Комплексна пропозиція від Аркада Пласт гарантує, що ви зможете зібрати необхідне обладнання, яке завдяки високій якості виготовлення відмінно працюватиме в будь-якому приміщенні.

Універсальні та прості конструкції дозволять підібрати відповідну систему розсувних дверей для їдальні, спальні, вітальні чи студії. Їхнє безпроблемне використання гарантує ваше повне задоволення на довгі роки.

Asset 1

Вікна з відкидно-розсувною системою (SKB – Z система)

Перейти
Asset 1

Вікна з паралельно-розсувною системою (PAS система)

Перейти
Asset 1

Розсувна металопластикова система холодного типу

Перейти
Asset 1

Розсувна металопластикова система SL (слайдингова система)

Перейти
Asset 1

Розсувна алюмінієва система холодного типу

Перейти
Asset 1

Розсувна алюмінієва система теплого типу

Перейти
Asset 1

Безрамні розсувні системи. Безрамне скління

Перейти

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Тренди сучасної архітектури змінили погляд на скління. Все частіше трапляється велика площа скління. Стандартний тип відкривання стає актуальним. У наш побут увійшли останнім часом і користуються популярністю розсувні системи.

Як улаштована система розсувних дверей? Як і де ми можемо її встановити? 

На сьогодні кількість варіацій розсувних конструкцій вікон та дверей досить велика. Ми допоможемо вам зорієнтуватися на ринку пропозицій, розповісти які бувають, з чого виробляють і де який тип розсування краще застосовувати.

Системи для розсувних дверей бувають «теплими» – для скління житлових приміщень, в яких необхідно підтримувати тепло, та «холодні» – для скління балконів, альтанок, терас, офісних перегородок.

До холодних розсувних систем відносяться безрамне та рамне скління. Рамне скління може бути в металопластиковому або алюмінієвому профілі. Кожен із типів холодного скління має свої переваги та головне правильно підібрати те, що потрібно саме вам.

Принцип роботи більшості холодних систем – це коли стулка переміщається по напрямній, принцип роботи шафи-купе. Просто та зручно. Якщо стоїть завдання закрити приміщення від вітру, снігу, дощу, а за хорошої погоди максимально відкрити приміщення і насолоджуватися свіжим повітрям, або перегородити одне приміщення від іншого, а при необхідності об'єднати їх в один простір, можете залишити свій вибір на холодній розсувній системі.

"Теплі" розсувні системи виробляються з металопластикового або алюмінієвого профілю. Як звучить із назви, одне з основних завдань даної розсувної системи – це зберігати тепло у помешканні. Принцип роботи теплої розсувної системи буває двох типів. Підйомно-зсувна - щоб відкрити вікно (або двері), поворотом ручки слабшає притиск на стулці і вона по напрямній від'їжджає вбік. Щоб закрити вікна, при повороті ручки стулка опускається і щільно притискається до рами. При даному типі відкривання стулка завжди статична щодо горизонту, не нахиляється вперед, назад, а тільки пересувається вправо-вліво. Якщо у вас великий отвір і планується стулки великого розміру – рекомендуємо зупинити свою увагу на підйомно-зсувній системі. Наступний тип відкривання - це паралельно-зсувний та відкидно-зсувний. У даному типі відкривань стулка виїжджає вперед, стає на напрямну, яка кріпиться до тильного боку рами, і пересувається убік. Відмінність конструкції – відхиляти стулку під час провітрювання приміщення.

Сучасні розсувні системи для міжкімнатних дверей, у тому числі кардинально відрізняються від перших розробок. Вони забезпечують абсолютно інший, більш високий рівень комфорту та безпеки. Завдяки сумісності якісної фурнітури з різними видами профілів розширюють дизайнерські можливості та створюють комфорт у приміщенні.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення розсувних систем під будь-який інтер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція систем розсувних дверей відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.