Профіль WDS 5S – бюджетне та якісне рішення

Віконний профіль WDS 5S від виробничої компанії Аркада Пласт – це вибір кожного покупця, який шукає якісну металопластикову продукцію з найкращим співвідношенням вартості та якості.

Виробнича компанія повного циклу «АРКАДА-ПЛАСТ» пропонує замовити та купити недорого за вигідною ціною недорогі вікна з профілем WDS 5S у Києві та інших містах України. Наші досвідчені менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання, що виникають у процесі вибору продукції, а також проконсультують при необхідності, заощадивши ваш час, нерви і гроші.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Чому варто вибрати профіль WDS 5S від виробника

Кожному з нас властиве прагнення і бажання знайти найкращий варіант на ринку, який за відмінних робочих характеристик не коштував би «захмарних» грошей. Вікна з профілю WDS 5S відносяться до бюджетного сегменту продукції, при цьому їх якість не поступається іменитим і відомим аналогам від відомих виробників з Європи.

Це надійна та довговічна продукція, яка виготовляється виключно з якісної PVC сировини на сучасних виробничих лініях. Даний матеріал відрізняє високу екологічність та повну безпеку для здоров'я, тому продукція з нього може використовуватись у приміщеннях будь-якого типу та призначення.

Якщо ви не плануєте серйозно витрачатися на вікна та двері, але при цьому налаштовані знайти якісні вироби у категорії ПВХ конструкцій, вікна з профілю WDS 5S стануть чудовим вибором та грамотним вкладенням коштів.

Широкий асортимент, доступна ціна

Доступний цінник на вікна з цього профілю – це перше, на що звертають увагу покупці. Безперечно, це важливий момент, який доповнюється широким асортиментним рядом недорогої продукції компанії «АРКАДА-ПЛАСТ».

При цьому слід пам'ятати, що для виготовлення вікон із профілю WDS використовується зарубіжна виробнича лінії, елементи конструкції склопакетів надходять із Швейцарії, а фурнітура замовляється у німецьких та австрійських виробників.

Як результат – вікна з профілю WDS 5S за своїми параметрами та характеристиками практично нічим не поступаються більш «іменитим» конкурентам, але при цьому їх собівартість суттєво нижча.

Особливості профілю

WDS 5S – це сучасний 5-камерний профіль, який відрізняється надійністю, довговічністю, міцністю та необхідною жорсткістю.

Основні характеристики:

  • ширина монтажу – 60 мм;
  • параметр опору теплопередачі – щонайменше 0,80-0,87 м2 *с/вт (при використанні енергоефективного склопакета, заповненого інертним газом);
  • товщина зовнішньої стінки – 2,8 мм;
  • максимальна товщина заповнення (склопакет або сендвіч-панель) – 32 мм.

Дана система може застосовуватися при склінні балконів та лоджій, офісних перегородок, вікон та дверей у приміщеннях, що не потребують високих теплотехнічних показників. Профіль WDS 5S доступний у 40 кольорах для ламінування.

 

Естетика та дизайн

Вишуканий та презентабельний дизайн профілю доповнює різноманітність фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон під будь-який інтер'єр.

Безпека та довговічність

Міцна конструкція вікон відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи повну безпеку вашого житла.