Розсувна алюмінієва система холодного типу від Аркада Пласт – це відмінне рішення для скління лоджій, балконів, терас, веранд та зимових садів та інших приміщень, де необхідно забезпечити захист від атмосферних опадів, сміття, птахів та комах.

Також фахівці рекомендують такі системи при проектуванні та монтажі внутрішніх перегородок з метою зонування простору у квартирах та приватних будинках, офісах, складських приміщеннях, торгових центрах.

Алюмінієвий профіль забезпечує високий рівень повітро- та водонепроникності, він стійкий до впливу атмосферних явищ, забезпечує довговічність конструкції, має високу механічну міцність при невеликій вазі.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Алюмінієві віконні конструкції холодного типу – це відмінне рішення для захисту приміщень різного типу та призначення у вашому приватному будинку від несприятливих погодних умов та не варто забувати, що це ідеальний варіант для перегородок всередині приміщення.

Основне застосування

Розсувні алюмінієві системи можна використовувати для захисту від зовнішніх впливів для протидії вітру, дощу, снігу, граду або прямим сонячним лучам таких приміщень, як:

  • патіо;
  • зимовий сад;
  • терраса;
  • оранжерея;
  • альтанка;
  • літня кухня;
  • зона барбекю;
  • балкон чи лоджія.

Алюмінієві холодні розсувні системи не утримують тепло всередині приміщення, але при цьому відмінно захищати від атмосферних опадів, ультрафіолету, птахів та дрібних тварин, комах тощо.

При використанні холодних алюмінієвих систем для зонування приміщення використання розсувних систем допоможе зробити органічним простором, заощадити площу, а при необхідності об'єднати кілька помешкань докупи.

Особливості конструкції

Алюмінієва розсувна система має в основі профільну конструкцію без розривів. У ній застосовується одинарне та однокамерне склиння. Висока міцність алюмінію дозволяє створювати досить складні та великі за площею скління.

При цьому система також характеризується дуже простою збіркою та розбиранням, вона проста у догляді та обслуговуванні, ремонто-придатна та пропонується за дуже доступною вартістю. Ви можете вибрати з декількох варіантів забарвлення, підібравши оптимальний відтінок забарвлення з урахуванням особливостей стилю та декору приміщення.

Практичність та естетика

Алюмінієві системи холодного типу дуже легко і швидко можна зібрати та встановити. Також вони характеризуються високим статичним параметром, що дозволяє спроектувати спорудження значних розмірів.

Варто також наголосити на естетиці подібних типів склиння, на яку особливо впливають оздоблення профілю, товщина профілю та дуже широка кольорова гамма.

Холодні системи розсувного типу можуть бути виконані в будь-якому кольорі палітри RAL, а також у лакованих ламінаціях під дерево або будь-який інший природний матеріал. У конструкції системи зазвичай входять вертикальні нерухомі стіни з холодних профілів без терморозриву, а також самі розсувні стільці.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення скління під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція розсувних систем з алюмінію відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, що забезпечує довговічність та зручність в експлуатації.