Компанія Аркада Пласт рекомендує використовувати алюмінієві та металопластикові фасади для створення великих і естетично виглядають поверхонь стін будівель та споруд. Їх також можна використовувати як елементи покрівлі і для різних видів просторових конструкцій, що урізноманітнюють форму будівлі.

Сучасні фасади від Аркада Пласт – це довговічність, міцність, простота обслуговування, природна вентиляція, стійкість до будь-яких атмосферних впливів. З їхньою допомогою кожна будівля може виглядати ефектно та оригінально – все обмежено виключно вашою фантазією!

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

В епоху постійних змін та стрімкого розвитку будівельної індустрії, алюмінієві фасади вступають у нову еру, перетворюючи не лише корпоративні будинки, а й приватні будинки. Сьогоднішні перспективні рішення для скління будівель, які можуть не тільки перетворить зовнішній вигляд будівель, а й підвищать їхню енергоефективність.

Де проявляється перевага алюмінієвих фасадів?

  1. Сучасні офіси та бізнес-центри:

Час змін потребує інноваційних рішень в офісній архітектурі.

Алюмінієві фасади дозволяють створювати ультрасучасні офісні комплекси з визначною естетикою.

  1. Енергоефективні житлові комплекси:

Екологічні та теплоізольовані фасади скоротять витрати на опалення та кондиціювання. Комбіновані рішення з енергозберігаючими технологіями піднімають комфорт мешканців нового рівня.

  1. Торгові центри та ресторани:

Вітрини з алюмінієвими фасадами надають комерційним об'єктам сучасного та стильного вигляду. Підвищена міцність матеріалу підходить для створення надійних захисних конструкцій.

  1. Інфраструктурні об'єкти:

Оновлення зовнішнього вигляду суспільних та культурних споруд.

Елегантні форми алюмінієвих фасадів наголошують на значущості та сучасності об'єкта.

  1. Приватне будівництво.

Останнім часом фасадне скління активно застосовується у приватному секторі. За допомогою алюмінієвих фасадів у комплексі з іншими видами скління, як розсувні системи, вікна та двері, алюміній стає ключем до створення неповторних та сучасних будинків. Інтеграція розсувних систем у фасад дозволяє створювати ультрасучасні та функціональні простори.

Переваги алюмінієвих фасадів:

  1. Дизайн та індивідуальність:

Широкі можливості для архітектурних рішень, включаючи криволінійні форми та футуристичні елементи.

Палітра кольорів та текстур для створення унікального вигляду кожного проекту.

  1. Енергоефективність та стійкість:

Застосування теплоізоляційних матеріалів та технологій знижує енергоспоживання. Стійкість до вологи, корозії та ультрафіолетового випромінювання забезпечує довгий термін служби.

  1. Легкість та Міцність:

Алюміній – легкий матеріал, що полегшує монтаж та обслуговування.

Висока міцність матеріалу гарантує стійкість до механічних дій.

Ми готові запропонувати вам передові рішення в галузі алюмінієвих фасадів, вікон та дверей для ваших об'єктів. Разом ми зможемо створити унікальний і сучасний вигляд вашого житла, що поєднує в собі функціональність та стиль.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення фасадів під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція фасадних систем відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.