Якщо вам потрібен нестандартний за розміром та виконанням склопакет, виробнича компанія повного циклу Аркада Пласт завжди до ваших послуг, пропонуючи якісну продукцію, виготовлену з екологічної сировини на сучасних виробничих лініях.

Нестандартні склопакети найчастіше замовляють власники приватних будинків та котеджів, коли стандартна продукція за уніфікованими розмірами вікон не підходить. Арочні, напівкруглі, трапецієподібні та інші отвори вимагають наявності склопакетів та вікон нестандартного розміру та форми з урахуванням особливостей того чи іншого приміщення.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Найважливішим елементом будь-якого приміщення є правильно підібрані вікна та склопакети до них, які відрізняються як своїми експлуатаційними характеристиками, так і формою та розмірами. Якщо йдеться про приватні домоволодіння, то найчастіше трапляються вікна не прямокутні. І якщо ви захотіли надати своїй оселі у вигляді нестандартного вікна, не біда під будь-яку форму віконної конструкції можна виготовити склопакет.

Різновиди нестандартних склопакетів

  • трикутні;
  • овальні;
  • круглі;
  • трапецієподібні;
  • арочні та інші типи.

Безумовно, такий формат забезпечує оригінальність зовнішнього вигляду конкретної будівлі або приміщення, але при цьому вимагає особливого підходу в плані виготовлення нестандартних вікон та склопакетів. Кожна з форм має свої обмеження у вигляді технологічних можливостей матеріалу та обладнання на якому вони виготовляються. Але завжди можна знайти рішення.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон склопакетами під будь-який інтер'єр.

Надійність та довговічність

Нестандартні склопакети надають можливості для творчості та індивідуалізації, дозволяючи вам створити унікальні та функціональні елементи у вашому будинку чи офісі.