Сучасні балконні двері від виробничої компанії Аркада пласт виконують кілька функцій. Вони забезпечують якісну тепло- та шумоізоляцію, використовуються для провітрювання приміщення та для створення відповідного природного освітлення. Наші двері відрізняються найвищою якістю виготовлення, вони характеризуються хорошими експлуатаційними характеристиками та мають оригінальний дизайн.

Сучасні виробничі лінії компанії Аркада Пласт дозволяють гарантувати незмінно високу якість металопластикових та алюмінієвих балконних дверей, які можуть бути виготовлені за індивідуальними проектами з урахуванням побажань клієнта.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Сказати, що якісні двері на балкон – це багатосезонні або багатозадачні вироби, значить нічого не сказати. Восени та взимку вони зберігають тепло будинку, пропускають усередину природне освітлення та забезпечують менші рахунки за опалення.

Навесні і влітку вони забезпечують правильну циркуляцію повітря, відкривають доступ із кімнати на балкон або в лоджію, а завдяки сонячному світлу, що проникає в кімнати, надають обстановці нове бачення.

Балконні двері можуть бути виготовлені з різних матеріалів, але сьогодні популярністю користуються металопластикові або алюмінієві вироби від виробника. Важливо розуміти, що ці вироби повинні мати певний функціонал і виконувати низку завдань.

Щоб мати можливість виконувати їх правильно, слід вибирати ті двері, які характеризуються:

  • найвищою якістю виготовлення;
  • відмінними експлуатаційними параметрами;
  • оригінальний дизайн.

Що стосується матеріалу, з якого вони виготовлені, то в наші дні це має першорядне значення. Сучасні виробничі лінії компанії Аркада-Пласт дозволяють гарантувати найвищу якість металопластикових, так і алюмінієвих балконних дверей.

Балконні двері – відкрийте для себе нові можливості

Хоча може здатися, що про пластикові або алюмінієві балконні двері на сьогодні сказано майже все, останнім часом у сегменті будівництва та дизайну інтер'єру з'являються інноваційні рішення, що мають мало спільного з традиційними варіантами.

Сучасні балконні двері – це не просто ще один архітектурний елемент вашого інтер'єру, а й вражаючий своїм дизайном та функціональністю елемент. Що це означає на практиці? Слід розуміти, що при виготовленні дверей виробники стикаються з рядом завдань, які не завжди очевидні і тим більше не обов'язково видимі на перший погляд.

Якісні рішення з високими тепловими параметрами забезпечують енергозбереження вашого приміщення, забезпечують приємну температуру навіть у дуже морозні місяці і змушують нас рідше дивитися на радіатори.

Вони зберігають тепло в приміщенні і не дозволяють йому швидко випаровуватися, забезпечуючи комфорт і затишок у вашому будинку чи квартирі. Ефект від використання таких енергозберігаючих дверей відразу видно і проявляється у вигляді суттєвого зниження рахунків за опалення.

Але це ще не все. Якісні балконні двері – алюмінієві чи металопластикові – залишать зовні небажаних гостей та позбавлять вас від сторонніх та настирливих шумів «міських джунглів». З надійними дверима вам гарантовано тепло, тишу та безпеку!

Не забуваємо також і про світло, адже обираючи найкращі склопакети, ми отримуємо гарантію відповідного рівня внутрішнього освітлення. Це піде на користь не лише нашому самопочуттю, а й композиції інтер'єру. Огорнутий променями, він може показати себе з зовсім нового, дивовижного боку.

Двері тераси та балкона як елемент дизайну інтер'єру

Яка користь від функціональних рішень, якщо вони не вписуються ідеально в естетику та стиль нашого будинку? На щастя, сьогодні не доводиться вибирати між функціональністю та естетичністю балконних та терасних дверей.

Крупноформатні склопакети великої площі, бездоганні багатокамерні профілі та можливість дати волю своїй фантазії – все це можна легко підібрати, вибираючи якісні балконні двері від компанії Аркада-Пласт.

Ми пропонуємо вам вироби з ламінацією та будь-якими кольорами з багатої палітри RAL. Ви можете замовити як класичні білі балконні двері, що ідеально підходять для будь-якого інтер'єру, так і вироби з імітацією дерева та інших натуральних матеріалів. Вибір залишається лише за вами!

Аксесуари для балконних дверей

Ознайомтеся з нашою пропозицією для балконних дверей і персоналізуйте свої двері за допомогою додаткових елементів фурнітури. Широкий вибір ручок та петель гарантує комфорт та практичність використання виробів.

Вибирайте ручки для балконних дверей з ключем або кнопкою, щоб забезпечити зручність та безпеку вашої родини. Зовнішня ручка дозволяє зручно зачинити двері після виходу на балкон.

Бажаєте покращити якість повітря у вашому будинку? Встановіть режим провітрювання або мікропровітрювання у дверях, щоб забезпечити постійну циркуляцію повітря. Плавне та безшумне закриття стане можливим завдяки якісній фурнітурі балконних дверей.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення балконних дверей під будь-який екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція вхідних дверей відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи повну безпеку приміщення.