Дверні антимоскітні сітки для балкона – популярна продукція від компанії Аркада Пласт. Це ефективне рішення і непереборний бар’єр для небажаних гостей у вашому будинку або квартирі. Комахи, сміття, листя, павутиння та інші види забруднень відмінно затримує якісна сітка зі скловолокна, яка одночасно забезпечує необхідну та ефективну вентиляцію.

Зверніть увагу: наші дверні антимоскітні сітки можуть бути обладнані спеціальним проходом для ваших домашніх тварин. Це дуже зручне і практичне рішення, що дозволяє тварині вільно переміщатися з дому на терасу або сад.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Антимоскітна сітка на дверях працює за принципом додаткових зовнішніх дверей, які щільно прилягають до рами і дозволяють відкривати основні терасні або балконні двері, не побоюючись попадання в будинок:

  • настирливих комах;
  • опалого листя;
  • сміття з саду чи балкону.

Сітки на антимоскітні двері виготовляються з високоякісних матеріалів, вони стійкі до погодних умов і прослужать багато сезонів.

Особливості встановлення

Москітна сітка на двері досить легко встановлюється. Вона може бути рамкового варіанта на петлях з магнітною клямкою. Також доступні рішення з розсувними системами та варіанти антимоскітних сіток плісе на двері.

Найпростіший варіант – каркасна сітка, яка тримається на петлях (доводчиках) та на сильному магніті, завдяки чому щільно прилягають до металопластикової або алюмінієвої рами. Дверні москітні сітки чудово підходять як для будинків з терасами, так і для квартир з балконами.

Можливе виготовлення москітної сітки з додатковим армуванням або так званим «посиленням» для конструкції. Максимальні розміри у разі можуть становити 120х240см. При замовленні москітної сітки висотою понад 160 см стандартна поперечка для сітки встановлюється на 1/3 її висоти. За бажанням замовника можливе встановлення поперечини на будь-якій бажаній висоті.

Дверна москітна сітка - чудове рішення, що підвищує комфорт життя, адже через дрібні її осередки не можуть проникнути мухи, оси, комарі та інші комахи. Ви завжди зможете замовити москітні сітки для терасних та балконних дверей онлайн за вашими розмірами.

Функціонал москітної сітки на двері

Дверну москітну сітку можна з успіхом використовувати цілий рік, хоча не дивно, що найкраще вона працює навесні і влітку, коли на вулиці з'являється велика кількість комах, що повзають і літають. Велика їх кількість потрапляє всередину будинку, що може завдати чимало клопоту.

Москітна сітка для балконних дверей, оснащена ефективним бар'єром у вигляді сітки зі скловолокна, запобігає попаданню комах до будинку. Більше того, вона чудово захищає будинок від проникнення різноманітних забруднювачів, у тому числі: листя дерев, павутини або різних видів інших забруднень.

Дверна москітна сітка може бути обладнана спеціальним входом для домашніх тварин. Це надзвичайно практичне рішення, що дозволяє тварині вільно переміщатися з дому на терасу або сад.

Завдяки міцному методу кріплення дверна москітна сітка залишиться стійкою та буде повністю безпечна для вашого вихованця. Дверні протимоскітні сітки зберігають тверді компоненти (петлі та сильні магніти). Москітну сітку можна відкрити за допомогою зручної алюмінієвої ручки.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант антимоскітної сітки під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція антимоскітних конструкцій відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.