Слайдингові розсувні системи від Аркада Пласт – це продукція європейської якості за російськими цінами. До їх основних переваг відносять відмінне енергозбереження, легке і безшумне відкривання навіть найбільших за розмірами стулок, ефективний захист приміщень від протягів, пилу та вологи.

Крім того, замовники можуть вибирати з найширшої палітри кольорів RAL відтінок ламінації конструкції, що дозволяє підібрати систему SL під будь-який стиль вашого інтер’єру.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Незалежно від того, де ви живете, розсувні двері та вікна великих розмірів – ідеальний спосіб створити вражаючу та автентичну архітектуру, та їх популярність швидко зростає. Бажання великих світлопрозорих конструкцій зростає, і розсувні двері та вікна дають ідеальну відповідь на цю дилему: ці компактні системи забезпечують більше доступного простору. Пропоновані до вашої уваги теплі металопластикові розсувні системи. Для виробництва цих конструкцій використовується спеціальний металопластиковий профіль із фурнітурою Move – це продумана пропозиція в сегменті розсувних конструкцій: дуже простий та швидкий монтаж робить його унікальним рішенням, яке підкріплюється розширеним діапазоном допусків. З нашими слайдинговими розсувними системами ви отримаєте переваги від використання зсувних дверей з дуже якісним стандартним ущільненням і невеликими експлуатаційними зусиллями при всій простоті управління.

Тепла металопластикова SL розсувна система продумана та розроблена з урахуванням високих стандартів сьогоднішніх будівельних вимог як в Україні, так і в Європі. У комплексі виконання розсувної системи з енергозберігаючим склопакетом можна досягти високих теплозберігаючих показників, що дозволяє використовувати її в житлових та громадських приміщеннях, це може бути вітальня, спальня, вихід на терасу.

Технічні характеристики теплої металопластикової розсувної системи слайдингового типу:

  • Монтажна глибина 146 мм
  • Кількість камер 5
  • Товщина склопакета 48 мм.
  • Контури ущільнення 2
  • Коефіцієнт опору теплопередачі 1 m2K/W
  • Шумоізоляція до 45дБ
  • Опір вітровому навантаженню клас С2/В2
  • Повітропроникність клас 4
  • Водонепроникність клас 8А
  • Допустима вага стулки до 200 кг

Просте, інтуїтивно зрозуміле для всієї сім'ї керування допоможе виключити будь-які помилки в експлуатації та не вимагатиме від користувача великих зусиль.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція розсувних систем SL відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.