Такі декоративні елементи, як шпроси Вікторія завтовшки 16 мм, встановлені всередині склопакета, розкривають безмежні можливості для архітекторів, проектувальників та дизайнерів, надають ексклюзивності та індивідуальності фасаду.

Декоративні шпроси від компанії Аркада Пласт – це проміжні вертикальні та горизонтальні алюмінієві планки у склопакеті, які закладаються між склом та кріпляться до дистанційної рамки, для декоративного оформлення віконної конструкції.

Пропоновані до вашої уваги шпроси для склопакетів можуть бути широкими, вузькими, прямими і вигнутими у вигляді дуги або кола, їх можна з’єднувати під різними кутами, складаючи різні фігури (сонце, зірки та інше). При цьому вони можуть бути пофарбовані в будь-який колір RAL або заламіновані «під дерево».

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Алюмінієвий шпрос Вікторія має ширину 16 або 25 мм. Ви можете замовити та купити його в одному базовому білому кольорі, щоб візуально прикрасити та виділити свої вікна та склопакети. Основною «родзинкою» цього різновиду шпроса є те, що він використовує приховані з'єднання при своєму збиранні.

Візуально місця з'єднань абсолютно непомітні, тому цей декоративний шпрос можна без проблем піддати ламінуванню або навіть пофарбувати при необхідності будь-який колір з палітри RAL (фарбування можливе з обох боків).

Замовляючи шпроси від АП Вікна, ви завжди можете бути впевнені в:

  • незмінно високої якості;
  • безпеки;
  • надійності та довговічності продукції.

Якщо ви вирішите зупинити свій вибір на шпросі Вікторія, то завжди зможе підібрати ідентичний колір основної рами та декоративних планок.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон зі шпросами під будь-який інтер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція склопакетів зі шпросами відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.