Компанія повного виробничого циклу Аркада Пласт пропонує замовити та купити недорого за вигідною ціною з доставкою по Києву та іншим містам України вертикальні жалюзі з найкращим співвідношенням вартості та якості.

Наша продукція відрізняється надійністю та довговічністю, вона відповідає сучасним нормативам, стандартам та вимогам ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010. Вибираючи вертикальні жалюзі від Аркада Пласт, ви інвестуєте у продукцію, виготовлену з якісних європейських комплектуючих. Ви можете відвідати наш фірмовий шоурум, щоб особисто переконатися у високій якості цих аксесуарів.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Вертикальні жалюзі на замовлення – ідеальні внутрішні покриття для великого скління.

Засклені панорамними вікнами квартири та будинки зі скляними стінами, розташованими на південній стороні, стають все більш популярними. Це архітектурне рішення дозволяє досягти більшої економії енергії в пасивних та енергоефективних будинках.

Однак іноді велике скління хоч і візуально вражає, але також і трохи напружує, особливо під час роботи та виконання повсякденних обов'язків, а також при відпочинку та перегляді телевізора. Вертикальні жалюзі на вікна, виготовлені на індивідуальне замовлення, відмінно підходять у цьому випадку.

З їх допомогою можна швидко закрити скляну стіну або найбільше вікно. Що важливо, механізм управління зручний у використанні і водночас дозволяє регулювати ступінь пропускання світла, а також дозволяє повністю пересувати ламелі та виставляти необхідний рівень освітленості.

Жалюзі вертикальні – естетичне рішення для будь-якого інтер'єру

Вертикальні жалюзі, які можуть бути виконані з різних матеріалів, підійдуть у будь-яке приміщення, незалежно від розміру та типу віконних отворів чи терасних дверей. У великих засклених приміщеннях варто використовувати вертикальні жалюзі з широкими ламелями, які врівноважують інтер'єр, а для менших площ підійдуть моделі з вужчими смужками матеріалу світлих тонів.

Великою перевагою використання наявних у нашій пропозиції жалюзі на вікна вертикальних є різноманітність кольорів та широкий вибір відповідних алюмінієвих напрямних. Завдяки цьому ви можете підібрати покриття до вибраного дизайну інтер'єру та досягти бажаного дизайнерського ефекту.

Кілька способів складання та безліч функціональних переваг

Звичайно, естетика – не єдина перевага використання жалюзі із вертикальними ламелями. Вам буде доступно кілька варіантів встановлення, серед яких:

  • кріплення монтажної рейки до стіни;
  • монтаж у віконній ніші;
  • кріплення до стелі.

Установка у віконній ніші, безумовно, буде особливо гарна там, де використовується глухе скління, і вікна, що є, неможливо відкрити або нахилити для провітрювання. У свою чергу, стельовий варіант монтажу ідеально підійде для великого за площею скління, а закриті жалюзі не стануть на заваді провітрювання приміщення.

Основна причина використання таких жалюзі – це, звичайно ж, захист від надмірного сонячного світла, що призводить як до надмірного нагрівання приміщення, так і до дискомфорту через сліпучий ефект. Однак багато користувачів також підкреслюють аспект підвищення почуття приватності та конфіденційності, що також є важливим фактором. Такі жалюзі гарантують вам спокій і відчуття усамітнення як у вітальні, так і спальні.

Як вибрати ступінь прозорості?

Багато хто задається питанням про вибір типу матеріалів, з яких мають бути виготовлені віконні вертикальні ламелі. У нашій пропозиції є як напівтемніючі, так і повністю затемнюючі моделі, в яких використовується тканина «blackout». Для досягнення ефекту блокування світла на 100% потрібна додаткова гумова накладка зовні.

Напівзатемні жалюзі напевно підійдуть для сучасних офісів, де перегородки виконані із загартованого скла з додатковою звукоізоляцією. Коли вам потрібно зосередитись або провести важливу зустріч, ви знаєте, що важливо забезпечити максимальну конфіденційність. Для цього можна підібрати ламелі з певним ступенем прозорості – матові чи напівматові.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон за допомогою жалюзі під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція вертикальних жалюзі відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.