Незалежно від того, як і де ви використовуєте свої вікна та двері, крім функціональності продукції, важливу роль відіграє і естетика зовнішнього вигляду. Виробнича компанія повного циклу Аркада Пласт пропонує вашій увазі практичну та зручну фурнітуру для вікон та дверей з найкращим співвідношенням ціни та якості.

Наша фурнітура є гарантією того, що ваші вікна та двері прослужать вам довгі роки без втрати своєї функціональності. При цьому вона забезпечує ідеальну естетику зовнішнього вигляду виробів різного призначення, що важливо, якщо ви хочете справити враження на гостей та відвідувачів.

Asset 1

Офісні ручки

Перейти
Asset 1

Дверні ручки (гарнітури)

Перейти
Asset 1

Віконні ручки

Перейти
Asset 1

Завіси (петлі)

Перейти

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Вікна – один із найважливіших елементів квартир та будинків. Деякі вікна також виконують функцію дверей (наприклад, балконні та терасні вікна або великі вікна з видом на сад). Щоб забезпечити правильну циркуляцію повітря та відмінний зовнішній вигляд, необхідно не тільки встановити вікна, але й використовувати відповідну віконну та дверну фурнітуру

Необхідні віконні аксесуари

Правильно підібрані віконні аксесуари дозволяють захистити вироби від різних погодних умов та зберегти хорошу тепло- та звукоізоляцію. Деякі види фурнітури також підвищують безпеку або покращують вентиляцію приміщень.

Це також чудове рішення для заміни пошкоджених віконних елементів. Завдяки їм немає необхідності збирати та демонтувати всю раму та стулки вікна, а достатньо замінити чи модернізувати існуючі елементи вікна.

До важливої віконної та дверної фурнітури відносяться як петлі та ручки для дверей, так і монтажні елементи, які допомагають правильно зробити установку, стабілізувати раму, відрегулювати стулку, герметизувати вікно. До них відносяться:

  • монтажні клини;
  • анкерні пластини;
  • монтажна піна, паро та гідроізоляційні стрічки, герметики;
  • ущільнювачі тощо.

Для створення цілісного образу вікна без елементів фурнітури, що кидаються в очі, можна рекомендувати звернути увагу на декоративні накладки на віконні петлі, які легко підібрати в колір основного виробу.

Віконні упори

Обмежувач відкриття вікна служить для підтримки постійної відкритої або нахиленої стулки вікна. Він обмежує максимальний кут відкриття вікна до потрібного розміру, забезпечує стійкість при відкриванні вікна, захищає заблоковану стулку від протягу та його дії. Завдяки використанню обмежувача, стулка, склопакет та петлі будуть захищені від ушкоджень, спричинених захлопуванням або надмірним відкриванням.

Віконні ручки

Віконна ручка та балконна ручка допомагають безпечно та неінвазивно відкривати та закривати стулки вікон або балконних дверей. Завдяки ручкам на балконних дверях, ви можете закрити двері зовні і увійти всередину, не використовуючи зовнішню ручку (її встановлювати не потрібно).

Для підвищення рівня безпеки можна встановити віконну ручку із замком. Замок розташований на ручці всередині приміщення та не дозволяє стороннім особам відкрити конструкцію зовні. Цю модель часто вибирають для приватних будинків, квартир на перших поверхах або вітрин, де вікна та балконні двері розташовані низько і доступні зовні і є одночасно і вхідними дверима.

Правильне закриття вікна ручкою герметизує його та запобігає витоку тепла. Ручки також дозволяють провітрювати приміщення, повністю не відкриваючи вікно.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон та дверей під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція декоративної фурнітури відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.