Виробнича компанія повного циклу Аркада Пласт представляє вашій увазі потрібну будівельну фурнітуру в категорії завіси (петлі) з найкращим співвідношенням ціни та якості. Ця продукція встановлюється на вхідних або террасних дверях і повинна відповідати певним вимогам, щоб залишатися функціональною протягом максимально тривалого терміну експлуатації.

Наша продукція забезпечує точне та ефективне складання дверних та віконних конструкцій, що гарантує довговічність та безпеку конструкції. Завіси, які пропонує наша компанія, виготовляються з високоякісного сплаву цинку та алюмінію.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Основним завданням та призначенням дверних та віконних петель є забезпечення можливості безпечного відкриття та закриття стулки. Спеціалізовані завіси від виробника Аркада Пласт - це аксесуари, які повністю задовольняють вимогам кожного професійного установника.

Вимоги до фурнітури

Така будівельна фурнітура, як петлі, що використовуються при встановленні вікон та дверей, повинна відповідати ряду різних вимог, у тому числі:

  • бути дуже стійкою до погодних умов;
  • відмінно переносити механічні дії (наприклад, внаслідок сильних навантажень);
  • залишатися функціональною протягом максимально тривалого терміну експлуатації.

Подібна фурнітура повинна забезпечувати точну та ефективну збірку, безпечну для даної конструкції. Завіси, що пропонуються нашою компанією, відповідають, серед іншого, усім вищевказаним умовам завдяки використанню високоякісного сплаву цинку та алюмінію.

Це гарантує тривале та комфортне використання вікон та дверей у вашій квартирі, будинку чи офісі.

Максимальний асортимент, доступні ціни

Ми пропонуємо віконні та дверні петлі різної довжини та ширини, які відрізняються як у конструкційному плані, так і за зовнішнім оформленням. У доступності безліч кольорових варіантів – наприклад, ви завжди можете підібрати білі, золоті чи темні петлі. У поєднанні з високою естетикою виконання це означає, що петлі з нашої пропозиції можуть також стати важливими декоративними елементами.

У наш широкий асортимент входить першокласна фурнітура, необхідна при складанні дверей, вікон та меблів. Ми пропонуємо різні типи петель: постійно в наявності плетені, шарнірні, гвинтові, пружинні та стрічкові завіси.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон та дверей під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція дверних та віконних петель відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.