Профіль WDS 7S – якість за доступною вартістю

Виробнича компанія Аркада Пласт представляє вашій увазі вікна, виготовлені з профілю WDS 7S. Це сучасні шестикамерні профільні системи, які характеризуються наявністю 6 камер у рамі та стулці.

У сучасних умовах вони відмінно показують себе при складанні віконних і дверних інсталяцій, коли необхідно забезпечити відмінні показники теплоізоляції, максимально знизити втрати енергії і підвищити ефективність енергозбереження.

Вибрати та замовити вироби з профілю WDS 7S вам завжди допоможуть фахівці нашої компанії, які дадуть відповідь на будь-які питання, проконсультують та допоможуть визначитися з оптимальним вибором, заощадивши ваш час, нерви та гроші.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

До основних переваг вікон із профілю WDS фахівці відносять:

  • найвищу енергоефективність;
  • якісну герметичність;
  • простоту догляду та обслуговування;
  • елегантний зовнішній вигляд;
  • широкий асортимент модельно-ряду і так далі.

Якість виробів контролюється власною лабораторією виробника, яка постійно відстежує параметри продукції кожному етапі виготовлення.

Особливості та характеристики профілю

Профіль WDS 7S – це шестикамерні профільні системи (по 6 камер у рамі та стулці), які використовуються у вікнах та дверях для забезпечення високої теплоізоляції, зменшення втрат енергії та підвищення ефективності енергозбереження.

Технічні характеристики:

  • монтажна ширина – 70 мм;
  • кількість камер – 6;
  • товщина заповнення (склопакет, сендвіч-панель) – 32, 40 мм;
  • показник опору теплопередачі - 0,9-1,043 м2 * с / Вт (при використанні енергозберігаючого склопакета, заповненого аргоном).

Шестикамерна конструкція профілю забезпечує високу теплоізоляцію та зменшення теплових втрат, що дозволяє знизити витрати на опалення. Крім того, вона має високу звукоізоляцію, що допомагає знизити шумове навантаження у приміщенні.

Профільна система WDS 7S також має високу міцність і стійкість до впливу негативних факторів навколишнього середовища. Вона відповідає всім необхідним стандартам безпеки та вогнестійкості.

Завдяки своїй енергоефективності та довговічності профільна система WDS 7S є економічно вигідним рішенням для будівництва та реконструкції житлових будинків. Вона допоможе знизити витрати на опалення і створити комфортні умови в приміщенні.

Двері та вікна недорого

Двері із профільної системи WDS 7S – це оптимальний вибір для забезпечення входу до вашого приміщення. Це може бути вхід у будинок або вихід на терасу. Розробники системи подбали про ваш затишок та благополуччя – двері можуть виготовлятися з теплим алюмінієвим порогом.

Конструкції з профілю WDS 7S доступні в широкій кольоровій лінійці ламінації з 40 варіантів плівки, починаючи від стандартних рішень (темний або золотий дуб) і закінчуючи індивідуальними варіантами (дуб шефілд альпійський, наприклад). Звертайтесь до нас за консультацією та замовляйте своє довговічне надійне вікно!

 

Естетика та дизайн

Вишуканий та презентабельний дизайн профілю доповнює різноманітність фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон під будь-який інтер'єр.

Безпека та довговічність

Міцна конструкція вікон відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи повну безпеку вашого житла.