Поворотно-відкидні вікна від компанії повного циклу Аркада Пласт – це найпопулярніше та зручне рішення, яке ідеально підходить для приміщень будь-якого типу та площі. Така конструкція універсальна і дозволяє відкривати вікна у двох напрямках – у поворотному (як звичайні вікна чи двері) та відкидному, що дозволяє відкинути верхню частину стулки «на провітрювання».

Компанія Аркада Пласт оснащує свої вікна блокатором помилкової дії, який запобігає провисанню стулки на одній петлі (активацію розстібного та відкидного механізму одночасно при повороті ручки). Також наші вікна оснащені функцією мікропровітрювання для притоку свіжого повітря без протягів

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Бувають ситуації, коли особливості приміщення ускладнюють доступ до вікон, а відкрити вікно, наприклад, для провітрювання може виявитися складним завданням. Замість того, щоб обмежувати себе в чомусь, краще вибрати функціональне та просте рішення – поворотно-відкидні вікна. Не має значення, де вони розташовані, адже ви завжди без проблем зможете відкрити їх для обслуговування, очищення чи провітрювання.

Поворотно-відкидне вікно – чому варто інвестувати?

Серед переваг вибору такого варіанта можна відзначити:

  • Легкий доступ.

Поворотно-відкидні вікна – чудовий варіант для людей, які мають невелику квартиру. Вам не доведеться відкривати вікна та прибирати з підвіконня всі предмети. Відкрита зверху стулка вікна не займає зайвого місця на підвіконні.

Відкривати відкидне вікно у важкодоступних місцях може бути ще простіше, якщо розташувати віконні ручки в нижній частині віконної стулки і додатково вибрати механізм фурнітури, який змушує стулку відкриватися або відкидатися після встановлення ручки в правильне положення.

У таких сучасних моделях вікон використовується ручка з довшим важелем, завдяки чому момент, що крутить, збільшується і експлуатація навіть великих вікон стає надзвичайно комфортною.

  • Провітрювання відповідно до індивідуальних потреб.

У більшості житлових приміщеннях передбачена природна система вентиляції, а з урахуванням того, що в закритому положенні вікна герметичні, виникає проблема надходження повітря в приміщення. Воно з найкращих рішень це передбачити в поворотно-відкидних вікнах мікро провітрювання або багатоступінчастий механізм відкидання стулки, що дозволяє впускати будь-яку кількість повітря в залежності від поточних потреб. Це чудове рішення, що дозволяє регулювати інтенсивність вентиляції та вологості в приміщенні, що не викликає надмірних тепловтрат восени і взимку.

У теплу пору року ми можемо провітрювати приміщення стільки, скільки захочемо. Крім того, у нових моделях вікон цього типу використовується блокатор, який захищає від раптового закриття стулки вікна, викликаного протягом.

Поворотно-відкидні балконні вікна та двері

Виробники пропонують одностулкові або двостулкові балконні двері, але не обмежують розмір дверного полотна. Зазвичай ширина стулки до 90 см, а висота до 210-230 см. Можливе поєднання кількох стулок для створення більшого скління.

Перевага таких балконних або терасних дверей у тому, що для провітрювання приміщення їх не потрібно відчиняти повністю. Їх можна просто відкрити зверху, щоб впустити велику кількість свіжого повітря.

Поворотно-відкидні двері можуть мати додаткові функції, наприклад, балконну клямку, яка дозволяє закрити стулку зовні без ризику зачинитися і застрягти на балконі.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнює різноманітність фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення зворотно-відкидних вікон під будь-який інтер'єр.

Практичність та довговічність

Міцна конструкція відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність використання та безпеку вікон.