Що таке сучасний склопакет від компанії Аркада Пласт? Це основна частина стандартного, найчастіше металопластикового вікна. Склопакет включають 2, 3 або чотири прозорих скла, жорстко скріплених і загерметизованих в рамі.

Часто у простір між склом додають інертні чи вуглекислі гази – це дозволяє покращити коефіцієнти теплозбереження та енергоефективності. Склопакети від Аркада Пласт – це основа сучасних вікон, від їхньої якості та характеристики залежить ваш комфорт та економія на оплаті за комунальні послуги.

Asset 1

Стандартні

Перейти
Asset 1

Нестандартні

Перейти
Asset 1

Декоративні

Перейти

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Компанія «Аркада-Пласт» підготувала широкий вибір склопакетів, щоб кожен покупець міг підібрати варіанти скління, які мають додатковий функціонал. На вибір є безліч естетичних та практичних рішень, що включають:

  • шумоізоляційні;
  • ударостійкі;
  • декоративні;
  • енергоефективні та інші склопакети.

Склопакет - важлива складова вікна і з його допомогою вирішуються такі завдання як кількість світла та тепла, що проходить через скло, а також забезпечити своєму будинку додаткову безпеку від пожежі та злому. Більше того, використовуючи додаткові дії зі склом як поклейка спеціальної плівки, або загартування скла ви створите безпечний склопакет який розбити досить складно і це вимагатиме чималих зусиль, а навіть якщо це все-таки станеться, пошкоджене скло не загрожуватиме.

Контролюйте кількість світла та тепла

Правильно підготовлений склопакет вікна матиме саме ті параметри світло- та теплопровідності, які необхідні в конкретному приміщенні та будівлі. Якщо вам необхідно пропустити більше світла і зберегти тепло всередині, допоможе енергоефективний склопакет з інертним газом всередині.

Чи турбує надмірний перегрів приміщень? Тоді на допомогу прийдуть вікна, що з мультифункціональними склопакетами обмежують потік тепла, здатні усунути до небажаної енергії.

Скління, що ефективно знижує шум

На склопакет ціна за м2 багато в чому визначається його властивостями шумоізоляції. Занадто гучні звуки, що долинають із навколишнього середовища, можуть дратувати. Вони заважають вам відпочивати, переривають сон, заважають сконцентруватися на роботі та навчанні і, на думку вчених, можуть навіть завдати шкоди вашому здоров'ю.

Звукоізоляційні склопакети здатні знизити шум на 50 дБ і навіть більше, що в багатьох місцях може бути необхідним для дотримання норм, передбачених будівельним законодавством. Таке склопакети також здатне впоратися зі специфічними звуками промисловості чи транспорту.

Спеціальне скло забезпечує безпеку

Розбите скло може становити загрозу для членів сім'ї. Щоб уникнути небезпеки, можна використовувати удароміцне або загартоване скло в склопакетах. Загартоване скло має у багато разів більш високу стійкість до механічних факторів, і навіть якщо воно розіб'ється, то це будуть дрібні шматочки з тупими краями.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон склопакетами під будь-який інтер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція склопакетів відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.