Одним із затребуваних типів виробів від виробничої компанії повного циклу Аркада Пласт є поворотні вікна розстібного типу, які доступні в будь-яких розмірах та колірній палітрі RAL. Також ви можете замовити ламінацію поверхні рами під будь-який матеріал – дерево, метал, шкіру тощо.

Принцип дії та конструкція поворотних вікон від Аркада Пласт дуже схожий на роботу стандартних дверей. Стулки поворотних вікон, що відкриваються всередину або назовні, дають можливість легко чистити скло, а також провітрювати приміщення при необхідності.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Поворотні металопластикові вікна допускають класичний тип відкривання - розстібний. Ви можете стулчасті вікна такого типу різної форми:

  • класичні прямокутні;
  • квадратні;
  • круглі;
  • напівкруглі;
  • овальні;
  • трапецієподібні та арочні.

Їх найбільшою перевагою є ефективна вентиляція, а найбільшим недоліком вважається необхідність прибирати все з підвіконня при провітрюванні чи чищенні.

Вибираючи нові вікна для свого будинку чи квартири, ми рідко вибираємо типово розстібні поворотні вікна. Набагато частіше можна побачити двостулкові вікна, у яких одна стулка поворотно-відкидна, а інша поворотна.

Така конфігурація обумовлена головним чином економією – поворотна фурнітура коштує дещо дешевше, ніж досконаліший поворотно-відкидний варіант. Говорячи про двостулкові вікна, варто згадати і про стійки, що розділяють вікна по вертикалі. Стійки бувають рухливі, у разі це називається штульпове вікно, чи стаціонарні, у разі вікно називається розділене імпостом.

Обмеження та незручності використання поворотних вікон

Поворотні пластикові вікна – дуже ефективний спосіб інтенсивного провітрювання, але має свої недоліки. В основному вони пов'язані з тим, що відкрите вікно займає місце всередині приміщення. Особливо це помітно у разі великих балконних чи терасних вікон.

Зручний доступ та безпроблемне відкривання означають, що поруч неможливо розмістити меблі чи інші предмети побуту. У свою чергу, відкриття поворотних вікон меншого розміру можливе лише в тому випадку, якщо прибрати з підвіконь все, що може перешкодити руху стулки (домашні квіти, наприклад).

Фіранки, а також штори та портьєри можуть стати серйозною перешкодою та незручністю під час відкриття вікон такого типу. Вікна ПВХ поворотні можуть ударитися про отвір при сильному пориві вітру, що може призвести до поломки стулки або розбивання склопакета.

Тому, якщо ви часто використовуєте провітрювання при відкритих вікнах, варто придбати віконне гальмо або обмежувач відкривання. Це, безсумнівно, набагато ефективніші і безпечніші способи запобігання перерахованих вище загроз, ніж загородження вікна книгою або квітковим горщиком.

Поворотні вікна – чи завжди вдалий вибір?

Вибираючи такий тип вікна, ви повинні бути повністю впевнені, що в даному конкретному випадку вам ніколи не знадобляться будь-які додаткові функції (наприклад, відкидні). Якщо є сумніви, краще вибрати поворотно-відкидне вікно. Різниця в ціні невелика, але ви отримуєте велику гнучкість та можливість варіювати метод вентиляції залежно від погоди чи ваших поточних потреб. Найчастіше варіант поворотного вікна використовується в балконних дверях або коли у вас вікно штульпове, в даному випадку одна стулка буде поворотно-відкидна, друга поворотна.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнює різноманітність фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення поворотних вікон під будь-який інтер'єр.

Практичність та довговічність

Міцна конструкція відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність використання та безпеку.