Компанія Аркада Пласт представляє вашій увазі розсувні системи теплого типу з алюмінію, які відрізняються своєю надійністю, довговічністю та енергоефективністю. Це відмінне рішення для опалювальних приміщень – квартир, дач, котеджів, офісних та адміністративних центрів, салонів краси, ресторанів тощо.
Основна відмінність теплих алюмінієвих систем від Аркада Пласт полягає в наявності термомостів з поліамідними пористими вставками. Термости в такій розсувній системі є надійним захистом від перепадів температур та вологості.
Термоізоляційне покриття знаходиться між зовнішнім та внутрішнім контуром дверей та перешкоджає виходу тепла з приміщення. Ви можете вибрати будь-який колір рами з каталогу RAL або використати конкретну текстуру (дерево, камінь, шкіра, метал тощо).

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Алюмінієві розсувні системи можуть забезпечувати сприятливий рівень коефіцієнта теплопередачі. У випадках, коли використовується герметична тепла алюмінієва розсувна система, можна запобігти охолодженню приміщення взимку та обмежити приплив тепла ззовні спекотним літом.

Такі добрі експлуатаційні параметри системи означають, що панорамний вид зсередини будівлі не призводить до збільшення рахунків за опалення та кондиціювання. Дуже сприятливий тепловий баланс будинку з просторими розсувними системами обумовлений:

  • особливою конструкцією алюмінієвих профілів із терморозривом;
  • енергозберігаючими склопакетами;
  • гранично точно виготовленими та змонтованими конструкціями.

Алюмінієві теплі розсувні системи – це технічні рішення, що дозволяють практично реалізувати останні тенденції в архітектурі, дизайні та стилістиці інтер'єру. Розсувні двері дозволяють дуже гнучко формувати навколишнє середовище і відповідати мінливим потребам.

Можливості системи

алюмінієві теплі системи з високими технічними характеристиками та широким функціоналом, надають ряд переваг для різних типів приміщень та сценаріїв використання. Ось деякі ключові характеристики:

  • Застосування у різних областях:

Вхідні отвори: Підходить для створення естетичних та функціональних вхідних отворів.

Важкі та габаритні конструкції: Може бути використана у великих та габаритних конструкціях, таких як вихід у двір, терасу, веранду, басейн, літній майданчик кафе.

  • Безпека:

Можливість закривання на замок забезпечує безпеку приміщення у закритому стані.

  • Технічні характеристики:

Висота до 3,2 м. Дозволяє встановлювати високі двері, що важливо для просторів з високими стелями.

Ширина стулки до 3 м. Забезпечує широкий прохід, що зручно для пересування важких та габаритних предметів.

Вага стулки до 400 кг: Підтримує використання великих та важких скляних панелей.

Рами дво- та трирейкові: Надають різні варіанти конфігурації для адаптації до різних дизайнів та функціональних вимог.

Можливість використання склопакети з різними видами скла: Забезпечує вибір скла з урахуванням безпеки, тонування або сонцезахисних характеристик.

Такі двері надають можливість об'єднання інтер'єру та екстер'єру, забезпечують комфорт та безпеку, а їх технічні характеристики роблять їх універсальним рішенням для різноманітних архітектурних проектів.

Компанія Аркада Пласт виготовляє розсувні системи найвищої якості на основі комплектуючих світових лідерів галузі алюмінієвого будівництва. Всі проекти, розроблені та виготовлені компанією, забезпечують чудовий комфорт використання та дуже високі естетичні якості.

Алюмінієві теплі розсувні системи, які пропонує компанія Аркада Пласт, підходять як для приватних будинків, так і для комерційних об'єктів і громадських будівель.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення скління під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція розсувних систем теплого типу відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.