Одноманітні пластикові вікна та склопакети легко урізноманітнити за допомогою додаткових декоративних елементів – шпрос Вікторія товщиною 25 мм від компанії Аркада Пласт. Такий декор може створювати ілюзію наявності решіток, арки, вітража, вони «оновлюють» фасад будівель і при цьому не потрібні зміни в обробці.

Ви можете вибирати з різних матеріалів, кольорів, розмірів шпросів, підбираючи оптимальні варіанти декору. Шпроси Вікторія від Аркада Пласт – це декоративна розкладка, яка поділяє вікно на дрібніші сегменти. Вони добре поєднуються з пластиковими рамами – склопакет перестає бути темною плямою на фасаді, набуває елегантності та привабливості.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

До вашої уваги алюмінієвий декоративний шпрос Вікторія, доступний у ширині 25 мм. У нас ви завжди зможете замовити та купити його в одному базовому білому кольорі, щоб візуально прикрасити та виділити свої вікна та склопакети.

Головною особливістю цього різновиду шпроса є використання прихованих з'єднань між окремими планками при складанні. Візуально місця з'єднань абсолютно непомітні, тому цю модель шпроса можна без проблем піддати ламінуванню або навіть пофарбувати при необхідності будь-який колір з палітри RAL (фарбування можливе з обох боків).

Замовляючи шпроси Вікторія від АП Вікна, ви отримуєте гарантії:

  • незмінно високої якості;
  • безпеки;
  • надійності та довговічності продукції.

Якщо ви вирішите зупинити свій вибір на шпросі Вікторія, то завжди зможе підібрати ідентичний колір основної рами та декоративних планок.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення ваших вікон та склопакетів зі шпросами під будь-який інтер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція склопакетів зі шпросами відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.