Така продукція, як тканинні ролети закритого типу, стане чудовим вибором для тих, хто цінує свій домашній затишок та конфіденційність. Продукція від виробничої компанії повного циклу Аркада Пласт характеризується відмінним співвідношенням ціни та якості, при цьому ви можете вибирати з широкого асортименту матеріалів, фактур та кольорів.

Закриті ролети – це практичність, зручність, простота догляду, функціональність та довговічність. Ми відповімо на будь-які ваші питання щодо монтажу та обслуговування, а також допоможемо підібрати оптимальні рішення з урахуванням ваших запитів, уподобань та побажань.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Тканинні ролети закритого типу – це касетна конструкція з напрямними, що дозволяє повністю закрити вікно по всьому периметру. Матеріал ролети намотується на ролик і поміщається в закриту ємність, яка називається касетою. Він безпосередньо з'єднаний із зірочкою, до якої прикріплена мотузка або ланцюг. Просто потягніть за нього і касета почне обертатися.

Матеріал намотують на валик або розвертають по напрямних, які кріпляться вертикально на поверхню стулки або рами. Вся система встановлена на підшипниках, завдяки чому ви можете плавно регулювати кількість світла, що потрапляє до приміщення. У цьому типі жалюзі використовуються різні матеріали: від прозорих, через напівтемні до повністю затемняють.

Рулонні штори закритого типу можуть випускатися і у варіанті "день-ніч", тоді вони також відіграють роль традиційного віконного покриття. Матеріали, що використовуються для їх виготовлення, можуть бути будь-якого відтінку, що порадує любителів естетично оформленого житла.

Основні переваги

Найбільшою перевагою таких ролет є можливість повністю закривати вікно. Напрямні для матеріалу штори забезпечують щільне прилягання до поверхні вікна. Така конструкція не дозволяє сонячним променям проникати у приміщення через щілини між тканиною та вікном.

Ще однією величезною перевагою є висока довговічність. Усі делікатні елементи розташовані під корпусом. Він захищає їх від пилу та бруду, тим самим зводячи до мінімуму ризик застрягання механізму. Рулонний матеріал також захищений від УФ-випромінювання, тому не знебарвлюється та не вицвітає.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція тканинних ролет відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.