Якісні профільні віконні системи є запорукою надійності, довговічності та енергоефективності будь-якого сучасного металопластикового чи алюмінієвого вікна у вашому будинку, квартирі, офісі чи будь-якому іншому приміщенні.

Виробнича компанія Аркада Пласт пропонує тільки перевірені часом і відмінно зарекомендували себе на практиці рішення, які дозволять вам насолоджуватися комфортом у своїй оселі або на роботі протягом багатьох років.

Профільні системи від Аркада Пласт – це незмінно висока якість, надійність, практичність, зручність, універсальність та чудова естетика зовнішнього вигляду.

Asset 1

Профіль WDS 5S

Перейти
Asset 1

Профіль WDS 6S

Перейти
Asset 1

Профіль WDS 7S

Перейти
Asset 1

Профіль WDS 8S

Перейти

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Металопластикові профілі стали незамінним елементом сучасного будівництва, надаючи унікальні можливості в галузі дизайну, енергоефективності та надійності. Профілі ПВХ, також відомий як полівінілхлорид, є міцним синтетичним матеріалом, придатним для вторинної переробки, з яким легко працювати. Це важливо в контексті сталого будівництва та відповідального ставлення до навколишнього середовища. 

Широкий асортимент профільних систем полегшує виготовлення конструкцій індивідуальних розмірів, форм та функцій. Цей інноваційні будівельні матеріали активно використовуються у віконних та дверних конструкціях, фасадах будівель, і навіть у перегородках. Профілі з металопластику знайшли широке застосування у віконних та дверних системах, а також у склінні балконів, лоджій та фасадах будівель. Вони стали невід'ємною частиною сучасних архітектурних рішень.

Сьогодні вікна та двері повинні відповідати низці вимог: від естетики до функціональності. Такі як: природне освітлення, повітрообмін, шумо та теплоізоляція, безпека, довговічність та стійкість до зовнішніх та внутрішніх чинників.

Ми пропонуємо чотири типи різних профілів ПВХ, які становитимуть основу для вибору вашого індивідуального вікна. Вивчивши характеристики кожної з представлених систем, ви зможете вибрати відповідний вашим потребам з погляду стилю та функціональності. Це включає спеціальне скління для ізоляції, звукоізоляції, безпеки, а також варіанти кольорів і фурнітуру, різну за своїм функціоналом.

 

Естетика та дизайн

Вишуканий та презентабельний дизайн профільних систем доповнює різноманітність фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон під будь-який інтер'єр.

Безпека та довговічність

Міцна конструкція металопластикових профільних систем відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи повну безпеку вашого житла.