Розсувна система для вікон з додатковою функцією паралельного розташування стулки від рами від компанії Аркада Пласт є чудовим інноваційним рішенням, коли виникає потреба заощаджувати вільний простір.

Функція паралельного відділення і руху стулки вздовж рами вікна забезпечує природну, енергозберігаючу вентиляцію навіть без домочадців, а інтуїтивне керування фурнітурою дуже зручно. Також варто відзначити високий рівень безпеки та захисту від злому таких систем навіть у режимі провітрювання.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Паралельно-зсувні конструкції зручні та практичні в експлуатації, вони мають велику площу скління та ефективно забезпечують приплив свіжого повітря до приміщення. Паралельно-зсувна система PAS може використовуватися як для вікон, так і для дверей. Це найновіше інноваційне рішення, яке відрізняється функціональністю, надійністю, практичністю та довговічністю.

Паралельно-зсувна конструкція принципово відрізняється від традиційних поворотних конструкцій

Ось кілька додаткових можливостей та переваг системи:

  • Економія простору. Створення PAS системи рухається паралельно-віконній конструкції. Вона висувається вперед максимум на 12 сантиметрів, це не порушує естетики приміщення, не перешкоджає руху людей, не вимагає звільнення простору від меблів.
  • Тепло-, гідро-, та звукоізоляція. Для виробництва використовується металопластиковий профіль з монтажною шириною 70 або 80 мм, а також двокамерні енергозберігаючі склопакети, що забезпечує надійний захист від низьких температур, вітру, опадів та пилу. Високий рівень звукоізоляції – необхідний компонент створення в будинку затишку.

  • Універсальність. Паралельно-зсувні системи можуть бути використані не тільки для оформлення фасадів будівель. Їх можна встановлювати як міжкімнатні перегородки, використовувати для скління балконів і патіо, споруди зимових садів. Де б не застосовувалися системи PAS, вони технологічні в монтажі, естетичні та забезпечують захист у тому обсязі, який необхідний.
  • Легкість використання. Багато паралельно-зсувних дверей і вікон оснащені механізмами легкого і плавного переміщення, що робить їх зручними у використанні. Вони можуть бути легко відкриті або закриті одним рухом, що є особливо зручним при частому використанні.
  • Провітрювання та вентиляція приміщення. Можливо створити зазор в 6 мм по всьому колу стулки, який забезпечує природний повітрообмін. 

Додатковою перевагою такого способу вентиляції є його енергоефективність та захист від злому, оскільки відбувається в положенні коли замикаючі елементи фурнітури знаходиться у напів закритому стані. У положенні щілинної вентиляції ми отримуємо той же клас зносостійкості вікна, що і при закритому вікні. Завдяки цьому можна природним чином провітрювати квартиру навіть за відсутності домочадців.

  • Сучасний дизайн. Паралельно-зсувні двері часто вибирають для сучасних інтер'єрів, оскільки вони надають приміщенню сучасного та стильного вигляду. Їхні чисті лінії та мінімалістичний дизайн можуть доповнювати різні стилі оформлення.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікон під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція паралельно-зсувних вікон відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.