Пропонуємо ознайомитися з пропозицією від нашої виробничої компанії повного циклу Аркада Пласт у категорії дверні ручки (гарнітури), що допоможе вам підібрати сучасну та функціональну гарнітуру для свого будинку, квартири чи офісу з найкращим співвідношенням ціни та якості!

Дверні ручки від Аркада Пласт – це найкраще співвідношення ціни та якості, це надійність, функціональність, практичність та ергономіка, універсальність та довговічність. Ми використовуємо сучасні екологічні матеріали для виробництва фурнітури та пропонуємо безліч рішень з урахуванням ваших запитів та уподобань.

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Дверні ручки (гарнітури) є досить простою, але разом з тим - практичну конструкцію. Як правило, вона складається з:

  • двох ручок з обох боків;
  • накладок;
  • квадратного штифта;
  • гвинтів для кріплення на двері.

Правильно підібрані ручки дверей не тільки універсальні, але і здатні підкреслити своїм дизайном стиль будь-якого приміщення. У нас ви знайдете дверні ручки різного дизайну, виготовлені із сучасних екологічних матеріалів. Запрошуємо Вас ознайомитись з нашою пропозицією!

Матеріали виготовлення

Наскільки різноманітним є зовнішнє оформлення дверних ручок, настільки ж різноманітні й матеріали, з яких виготовлені комплекти гарнітур. Найдешевший варіант - комплекти ручок з алюмінію, які в основному встановлюються на металопластикових або алюмінієвих дверях.

Набори гарнітур з нержавіючої сталі або латуні міцніші і довговічніші, ніж набори з алюмінію, і, отже, дорожчі. Спеціальні ковані комплекти дверних ручок привертають увагу, але через високу якість виготовлення відносяться до вищого цінового сегмента.

Коли доходить до кольору, у вас завжди є широкий вибір. Крім традиційного класичного білого кольору, популярністю користуються ручки сріблястого, латунного, чорного відтінків, а також з керамічними вставками.

Корисно знати: матеріал та колір жодним чином не впливають на функціональність. Недорогі комплекти дверних ручок із алюмінію працюють так само добре, як і комплекти із нержавіючої сталі. Тому вибір матеріалу залежить насамперед від ваших ідей та бюджету.

 

Стиль та естетика

Вишуканий та презентабельний дизайн доповнюється різноманітністю фактур та відтінків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення дверей під будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцна конструкція пропонованих аксесуарів відмінно протистоїть різним навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи довговічність та зручність в експлуатації.