Щоб ваші віконні та дверні системи залишалися функціональними протягом усього терміну експлуатації, дуже важливо своєчасно проводити їх обслуговування та ремонт. Виробнича компанія повного циклу Аркада Пласт особливу увагу приділяє якості розхідників та інших комплектуючих, які дозволяють зберігати відмінні показники тепло- та звукоізоляції.

Також ми пропонуємо комплектуючі для систем безпеки та вентиляції віконних систем з металопластику та алюмінію. У ситуації, коли старі елементи пошкоджені чи зношені, пропоновані нами комплектуючі дозволять швидко та легко зробити необхідну заміну чи ремонт.

Asset 1

Декоративна фурнітура для вікон

Перейти
Asset 1

Жалюзі

Перейти
Asset 1

Тканнині ролети

Перейти
Asset 1

Антимоскітні сітки

Перейти
Asset 1

Підвіконня

Перейти
Asset 1

Склопакети

Перейти
Asset 1

Декоративні шпроси

Перейти

Бажаєте змін та яскравих вражень?

То не зволікайте і дізнайтесь, як наші світлопрозорі конструкції можуть трансформувати будь-який об’єкт! Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти більше.

Все для вікон

Вікна – один із найважливіших елементів квартир та будинків. Деякі вікна також виконують функцію дверей (наприклад, балконні та терасні вікна або великі вікна з видом на сад). Однак для того, щоб вікна служили довго, надійно та ефективно, важливу роль відіграють комплектуючі для металопластикових вікон. Це широкий перелік матеріалів, який забезпечує працездатність, функціональність, безпеку та естетичні характеристики металопластикових вікон.

Пропоновані до вашої уваги комплектуючі для вікон дозволяють захистити конструкцію та фурнітуру від різних погодних умов, зберігши при цьому хорошу тепло- та звукоізоляцію. Деякі комплектуючі для пластикових вікон підвищують безпеку або покращують вентиляцію приміщень.

Один з основних складових вікна - це фурнітура. Вона забезпечує функціональність відчинення та закривання вікон та дверей. Гарантує надійну фіксацію стулки у закритому положенні або у стані відкиду. Відповідає за багатоточкове замикання, підвищуючи рівень безпеки та забезпечує тривалий термін служби виробу.

Ще один із важливих складових вікна – це склопакети. Вони забезпечують тепло- та звукоізоляцію, покращують енергоефективність вікон, створюють комфортні умови перебування у приміщенні. Грамотний вибір склопакета – це економія ресурсів узимку на опалення, влітку на кондиціювання.

Також не варто забувати про підвіконня. Під час експлуатації вікна цей елемент завжди на увазі і використовуватиметься постійно.

При виборі та замовленні вікон та дверей варто подумати і про захист вашого приміщення від непроханих гостей – комах. Протимоскітні сітки - це те, що врятує вас у теплу пору року. А коли ви задумуєтесь про захист від сонця та непроханих поглядів, зупиніть свій вибір на жалюзях чи ролетах. На сьогодні їх безліч що дозволяє вирішити будь-яке рішення дизайнера або архітектора.

Девіз компанії Аркада-Пласт Все для вікон в асортименті

За допомогою нашої підтримки ви зможете укомплектувати вікна всім необхідним для комфортної експлуатації в майбутньому. Ми співпрацюємо з відомими світовими виробниками фурнітури, якість продукції яких зарекомендувала себе роками бездоганної роботи.

 

Практичність та функціональність

Продуманий дизайн всіх представлених на сайті комплектуючих дозволяє підібрати оптимальний варіант для конструкцій будь-якого типу під інтер'єр і екстер'єр.

Надійність та довговічність

Міцність, надійність та довговічність комплектуючих дозволяє легко протистояти будь-яким навантаженням та зовнішнім впливам, забезпечуючи комфорт та зручність в експлуатації.